Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 51 to 60 of 80
  1. #51
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Slovakia
    Posts
    79

    Default

    No tak mesiac si doma honiť koko.T v tureckom sede dokáže len málo kto. zas to razdokázal .. morympic

  2. #52
    Guest

    Default

    chalani real život ženy a chlast a toto je lepšie ako virtualita :] ako povedal súdruh 4fear a joker ti si honiš vždy ked ti napíšem :]dal som ti plošticu

  3. #53
    Guest

    Default

    Gratuluju všem, co se umístili, co tomu obětovali maximum, co se snažili a můžou se teď ze svý snahy radovat. Kolo to bylo napínavý, plný spekulací a skrytých taktik, řekl bych že jedno z mála opravdu dobrých kol.

    Taky bych rád konečně viděl screeny olympicu, TheKokots, TiestoTeamu a MartyMioraPhoxr honem, honem sem s nima :P

  4. #54
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Slovakia,Nitra
    Posts
    45

    Default

    Chem podakovat Milanovi a kassovi za perfektnu organizaciu a prevedenie..

  5. #55
    Guest

    Default

    Takže chcel by som sa poďakovať hlavne Milanovi , a kassovi bez nich by sme to nevyhrali ... ale tiež by som sa chcel poďakovať aj celému týmu ! bolo to super kolo !

  6. #56
    Guest

    Default

    tak gratulujem olympicu aj opp a aj olympicu b ze nelogli ten ich ucet od rana pretoze asi by tam mali iny respekt ako maju... moc som toto kolo nesledoval ale este vcera to vyzeralo ze vyhraju opp no je to zaujimave s tym ukryvanim kukiel...

    som zvedavy na dalsie kola ci bude tato vysoka latka nastolena poslednymi 10 kolami pokracovat, ci este niekedy nejaky svk/cze team zautocit na najvyssie pozicie

  7. #57
    Guest

    Default

    Chtěl bych poděkovat milanoj a kassovi za výkon, který si myslim je za hranicí lidí z této planety. Obdivu tě milane jak už tady bylo řečeno si opravdu nejlepší hráč na světě a bylo mi ctí s tebou hrát. Kasso si makáč jak sviňa, s milanem tvoříte dvojku, která se na crimsu mění v bot . Inak chtěl bych říci, že mě osobně překvapil výkon janciho, který makal jak šroub a samozřejmě oxxx, který tady ztravil spoustu nocí. A samozřejmě další sulo, rektor, metal, kedul ty všici si dali obrovský kus práce aby toto dokazali. Dále gratuluju k výkonu chlapcům z OPP jde vidět, že SVK scéna nemá konkurenci když hrá. a nakonec bych chtěl poděkovat všem olympicům a supp za předvedený výkon. Díky za krásné kolo.

  8. #58

    Default

    Prekvapeni se nekonalo. Gratulace Olympicum (hlavne tedy Milanovi a kassovi dle toho co mam zakulisni informace...).

    Zaroven aspon slabou utechou poblahoprani kamaradum z Opp zejmena bowlinganovi a Nabovi. Respekt panove.

  9. #59
    Guest

    Default Konec kola

    No čo k tomu dodať, excelentný výkon. V prvom rade Milan klobuk dole a sekundoval kasso .... potom další čo pomáhali.
    K nechápačom nášeho výkonu by som napísal len to ,že milan vynašiel nový spôsob hry a podotýkam a zdoraznujem "že v sulade s pravidlami" takže nie je to len o tukaní a rýchlych prstoch na ga v bare.... je to aj o myšlienkach a nových nápadoch, ktorých špičkou v držaní vo svete crimsu je momentalne milan.Po rdk show iq show prišla na rad milanova show.ak budete slušný, možno vám čo to milan prezradí, jeho show ma viac častí ...každá z ních podla mna umožní momentálne držitelovi poznatkov vyhrať crims.
    Last edited by OXXX; 11-02-2008 at 04:46 AM.

  10. #60
    Guest

    Default

    No tak pekne kolo tvrde jadro OLYMPICU si splnilo svuj sen 3x zvitezit a to hlavne proto ze nikdo nedokazal konkurovat na MILANOVU taktiku...dekujim vsem spoluhracum za kolo pekny odchod do duchodu

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •