Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Medaile...

  1. #1
    Guest

    Default Medaile...

    Zdravim

    Chtěl bych se zeptat, kdyby se mohla udělovat medaile za vraždy i ve státech?
    Třeba jen za 1 místo, to už je jedno. Když se dává za respekt, tak by mohla i za vraždy :P myslím si že by o to mohl být zájem
    Nechci toho využívat, že jsem zrovna ted na 1. místě.
    Zajímal by mě váš názor

  2. #2
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Slovakia,Nitra
    Posts
    45

    Default

    totálna hlúposť // BAD IDEA

  3. #3
    Guest

    Default

    Já bych to zas tak rychle neodsuzoval. Na jednu stranu, reku, si řekneš, že kdyby to bylo takhle, tak vyhrát medaily za vraždy v český republice by bylo snadný...a teď mi řekni, je těžký vyhrát medaily za první místo v čechách nebo na slovensku, když nehraje žádný velký tým?

    Vypadá to na delší úvahu, určitě to bude chtít názory víc lidí. Zase aby potom nebylo v profilech "přemedailováno"

  4. #4
    Guest

    Default

    podla mna je to dobry napad nenarazam na feara ale myslim ze tyamto dostanu prilezitost dokazat nieco aj taky hraci ktori nevedia alebo nemaju moznost hrat na respekt a dosiahnut tu potrebnu hodnotu aby mali madailu za vyhru v krajine... myslim ze to prve miesto v kazdej krajine by bolo dobre... aj z toho pohladu ze by sa hranie na vrazdy viac rozsirilo a vznikla by konkurencia nielen uz o prve miesto vo svete ale aj v krajinach cim by sa istotne vyrazne zvysil aj pocet hracov hrajucich prave na vrazdy

  5. #5

    Default

    myslim si ze by tam bylo premedajlovano a kazdy by se pomalu za chvili prestal orientovat, kdo co uz vyhral a nebylo by to proste neco specialniho vyjimecneho..

  6. #6

    Default

    cieľom tejto hry neni mať čo najviac vrážd, tak nevidím dôvod prečo by mali byť národné medaile, ale zas na druhú stranu z môjho pohľadu by sa mi to ľúbilo takže odomňa máš palec hore, good idea
    Olympic member

  7. #7
    Guest

    Default

    Mě celkem přijde zbytečný to členstvý v TC (1rok), ma to skoro každý... ty 2 roky, jsou tak akorát

  8. #8
    Guest

    Default

    NO myslím že o tejto myšlienke sa diskutovalo už vo Feedback sekcii a neuspela.
    Ja si myslím že to neni dobrý nápad. Killer je len doplnková štatistika. Tam ide o tie prvé tri miesta. Profily by boli úplne premedajlované. Taký sterben ich tam má už teraz dosť a ak mu bude pribúdať ešte aj za killera tak zachvíľu bude mať v profile 500 medaili

  9. #9
    Guest

    Default

    a co taky Netroxzse ten ich tam ma vela mam pocit ze sa mu tam za chvilu nezmestia

  10. #10
    Guest

    Default

    podľa mňa by to bolo dobrééé :P Gl and HF x]

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •