Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 11 of 17 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 165
  1. #101
    Guest

    Default

    Zdravim,

    vzhledem k tomu, že se mi od spousta lidí doneslo, že tahle otázka je špatně položená, a já jim musím dát bohužel za pravdu, tak uděláme hlasování. Pokud bude víc než polovina z vás chtít, tak položím náhradní otázku, ale bude bez nápovědy i bez možností odpovědi, takže si to dobře rozmyslete. Je to na vás


    Edit: Mě to vážně mrzí, pořád mám spoustu zpráv na skypu, kdy už bude nová otázka a kdesi cosi, tak jsem vám jí sem postnul co nejrychleji to šlo, bohužel jsem jí potom musel upravovat. Řikám, je to na vás, rozhodněte se jak chcete, třeba tu náhradní otázku vědět budete, třeba ne, třeba bude lehčí a nebo i těžší...
    Last edited by Bigem4Ever; 01-17-2009 at 06:28 PM.

  2. #102

    Default

    je mi to jedno, kdyby nebyla napoveda a pak doplnujici informace tak by nam startovni pole urcite proridlo. Takhle budou vsichni vedet a pujdou stejne dal. Takze je to fakt jedno...

  3. #103

    Default

    Princíp otázky bol jasny, KTO je tá osoba a čí BOL, alebo NEBOL členom gangu, takže myslím, že netreba dávať náhradnú otázku.
    JUST FN STYLE...

  4. #104

    Default

    blba otazka po troch upravach
    Olympic member

  5. #105
    Guest

    Default

    Ano laado, proto se ptám, zda máte zájem o náhradní, která ovšem bude bez nápovědy a možností odpovědi. To že mi napíšeš, že je hloupě položená, mi moc nepomůže popravdě.

  6. #106
    Guest

    Default

    spatne polozena ale nech uz toto :P

  7. #107

    Default

    Tak dej novou.

  8. #108

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever View Post
    Ano laado, proto se ptám, zda máte zájem o náhradní, která ovšem bude bez nápovědy a možností odpovědi. To že mi napíšeš, že je hloupě položená, mi moc nepomůže popravdě.
    nova (nod)
    Olympic member

  9. #109
    Guest

    Default

    Zdravím vás,
    dneska to necháme bez omáčky a půjdeme rovnou k věci.

    Otázka zněla: Jaký je nick egyptského člena/fanouška .::][H1tm4nCorp$][::. uveďte, zda byl opravdu člen nebo jen fanoušek.
    Správná odpověd je: Rezn0r, nebyl člen. Nehrál ani v gangu, ani na účtě.

    Správně odpověděli a do dalšího kola by postoupili:

    baximo
    DreamK1ller
    Kedul
    S4NCH3Z
    SantaKlaus
    Zigac


    Špatně odpověděli:

    Kasso - Rezn0r, byl člen
    Laado - Rezn0r, byl člen
    LenisTa85 - Rezn0r, byl člen


    Takhle by to bylo, kdyby jste si neodhlasovali náhradní otázku.
    Pro novou otázku hlasovali:
    Kasso
    Laado
    LenisTa85
    baximo
    Zigac

    Inu, je to 5 proti 4, možná že si baximo se Zigáčem budou rvát vlasy, možná bude všechno jinak
    Já jsem se to ale nakonec rozhodnul udělat trochu jinak. Náhradní otázka nebude, pokračuje se dál a postupují všichni. Ještě jednou se omlouvám, že jsem otázku několikrát upravoval, už se to nestane, nedočkavci si příště budou muset počkat Zadarmo vám další otázku ale rozhodně nedám, abych si nedělal z pusy trhací kalendář, tak následující otázka bude velmi, velmi těžká.


    Desátá otázka zní:

    Vyjmenuj 5 českých a 5 slovenských členů gangu CSS a napiš ID jejich účtů.


    Nápověda na aktuální otázku:
    Všechny informace potřebné k zodpovězení naleznete zde na fóru
    HITMAN CORPS SE VRÁTÍ!! Takže směle do toho

  10. #110
    Guest

    Default

    Nápoveda 7 slovenských a 55 českých členov.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •