Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4

Thread: Kar sorunu!

Guest

Default Kar sorunu!

Ben NC ve kerane sahibiyim. NCda kazanç 4000 civarı olarak görülüyor ama toplayabildiğim para 170$?? Niye ikisinde de öyle oluyor?

Kerane'de de sadece giriş parasını sayıyor ,o da 800ken bana 80 veriyor. Acaba ben bilmeden parama mı ekleniyorlar?

saolun

Guest

Kardeşim, Ne Demek İstediğini Tam Olarak AnLamış Değilim Ama ŞöyLe AçıkLıyım. Barına Giriş Parası $200 Koyuyosan o Parayı SoLda İş BöLümünden TopLarsın, İçerde Alınan UyuşturucuLarın Parası Direk Olarak Senin Cebine Girer. Bi Yerde Birikmez. GeneL Ev FazLa İlgi Alanım Olmadığı İçin Bilmiyorum. ModeratörLer Yardımcı Olur Sana

Guest

Quote Originally Posted by ShadowLander View Post
    Ben NC ve kerane sahibiyim. NCda kazanç 4000 civarı olarak görülüyor ama toplayabildiğim para 170$?? Niye ikisinde de öyle oluyor?

Kerane'de de sadece giriş parasını sayıyor ,o da 800ken bana 80 veriyor. Acaba ben bilmeden parama mı ekleniyorlar?

saolun
    sen NightClub te sadece giriş parasın toplayabilirsin senın nc ne girildigi zaman uyusturucu cekilince direk parsı senın hesaba yüklenıyor

Guest

genelevine gelen kişi fahişenin ziyaret bedelini öder fakat bu bedel tam olarak sana gelmez , birazı kesilir. fahişelerin ziyaret edildiginde fahişeler bölümündeki günlük kazancın artar aynı zamanda giriş parasıda iş bölümündeki genelevinde kalır.