Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 37 of 37
    Guest

Quote Originally Posted by reddimiras View Post
    Ukalalık yapmak için söylemedim. Animasyona ilgim vardı o yüzden bildiklerimi paylaşmak istedim. O bahsettiğin gözlüklerden bende de vardı, 1995 yılbaşı için almıştım. Sözümona Show TV 3 boyutlu yılbaşı programı hazırlamıştı. Ama hiçbir numarası yoktu, hüsrana uğradım

En son CNBC-E'de CHUCK adlı diziyi izlemek için aldım, ama diziyi izlemeye vakit bulamadım.
    Yanlış anladın ben ukalalık yaptın diye söylemedim sadece teşekkür ettim çünkü gerçekten bilmiyordum

Guest

Quote Originally Posted by Wannpire View Post
    Dünyanın en ünlü çizgi dizisi ONE PIECE ben bütün bölümlerini 8 yaşından beri kaçırmıyorum onu seyret Fuji TV de şu an yayınlanıyor...
    One Piece, Naruto, Bleach 3üde en uzun ve en sevilen Animeler hepsininde tamamını internetten izledim yeni bölümlerini takip ediyorum ayrıca One Piece'nin mangasınıda okuyorum... Gelecek bölümler çok heycanlı

Guest

Konuyu acan arkadas ben 3 boyutlu GIF istiyorum bari topic bi işe yarasında aam 3 boyutlu olacak

Guest

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post
    Konuyu acan arkadas ben 3 boyutlu GIF istiyorum bari topic bi işe yarasında aam 3 boyutlu olacak
    Artık 3 Boyutlu GIF'in modası geçti.. 76293824 Boyutlu GIF'ler çıktı xDDDD

Guest

Quote Originally Posted by TrinitySoul View Post
    Artık 3 Boyutlu GIF'in modası geçti.. 76293824 Boyutlu GIF'ler çıktı xDDDD
    Iyi ozaman ondan yap bitane bakalım

BuRAK 3 boyutlu veya herhangi bir gif resimi yapımı sitelerini en baştaki iletide verdim ben yapmıyorum siz yapıcaksınız

Guest

Quote Originally Posted by Wannpire View Post
    BuRAK 3 boyutlu veya herhangi bir gif resimi yapımı sitelerini en baştaki iletide verdim ben yapmıyorum siz yapıcaksınız
    ok tamam anladım şimdi :ç