Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 62
  1. #41
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Stuttgart/Germany
    Posts
    133

    Default

    mai ho ma,nu va mai certati atat ca niste babe ,felicitari pt top shi pt gg,pacat insa pt gang

  2. #42
    Guest

    Default

    1. Vechiul RA a contat odata , acum NoName e singura echipa romaneasca care conteaza , clar ?
    2. In echipa noastra ( NN. ) niciodata n-au existat sclavi , doar playeri .
    3. Absolut toate rundele jucate de HA , HSKA , etc. au fost jucate dupa runda in care NoName a castigat , niciodata in aceeasi runda cu NoName

  3. #43
    Guest

    Arrow

    3. Absolut toate rundele jucate de HA , HSKA , etc. au fost jucate dupa runda in care NoName a castigat , niciodata in aceeasi runda cu NoName

    gresit...nn a castigat 1 ro in 24 ... nu discutam cum in 25 un top 5 cand a luat sh0b0 top 2 si pe spatele lui ai dat ga-uri... HA a jucat in 28 si 30 cand a luat pr0tect 1ro..in 31 atzi jucat voi pe nn apoi in 33 din nou HSKA a jucat si a luat 1 ro... acum e singura runda in care a jucat imediat dupa runda in care atzi jucat voi da aveatzi 2 runde la rand castigate eu ma asteptam sa jucatzi... poate data viitoare ne sincronizam... bafta

  4. #44
    Guest

    Default

    Cine sunteti voi ?

  5. #45
    Guest

    Default

    Delicate

    Sa-nchida cineva topicul asta.

  6. #46
    Guest

    Default

    cfrist tu nu vorbi ca nu esti in masura .

    sh0b0lane tu uiti cine te-a ajutat sa duci contu ala in 6kk ?
    oricum nu inteleg care e problema ? am zis clar si raspicat ca RA a fost cea mai buna echipa romaneasca , care conta odata .

    Acum nimeni nu ne poate invinge sa va intre bine in cap tuturor !
    Last edited by Romania; 10-19-2009 at 01:16 PM.

  7. #47
    Guest

    Default

    f1rst, esti bucuros ca nu s-a scos spitalul?

  8. #48
    Guest

    Default

    terminati cu cearta .. sunteti patetici acuma ..

  9. #49
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    Quote Originally Posted by sh0b0lanu View Post
    Delicate

    Sa-nchida cineva topicul asta.
    cine te a ajutat mah sa ridici contul ala pana la 6 k ?

  10. #50
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CFRist View Post
    3. Absolut toate rundele jucate de HA , HSKA , etc. au fost jucate dupa runda in care NoName a castigat , niciodata in aceeasi runda cu NoName

    gresit...nn a castigat 1 ro in 24 ... nu discutam cum in 25 un top 5 cand a luat sh0b0 top 2 si pe spatele lui ai dat ga-uri... HA a jucat in 28 si 30 cand a luat pr0tect 1ro..in 31 atzi jucat voi pe nn apoi in 33 din nou HSKA a jucat si a luat 1 ro... acum e singura runda in care a jucat imediat dupa runda in care atzi jucat voi da aveatzi 2 runde la rand castigate eu ma asteptam sa jucatzi... poate data viitoare ne sincronizam... bafta
    Du-te bă, că in 25 shobo a mutat prin NoName, dacă plecam noi cu skillul lor ce se intampla? Si apoi făcea gură că nu le-am donat. A fost alegerea noastră (mă sunase alex să mă intrebe dacă donăm, eu eram la liceu, i-am zis să nu ii doneze; deşi eram pe locul 6, noroc cu Tiesto că au donat). Dacă ţin minte, nici nu era steag românesec.

    edit: Dacă noi le donam lor, Tiesto dona lui Opportunity.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •