Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 56

Thread: NoName

  1. #41
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    65

    Default

    in sfarsit s-a facut dreptate , noroc ca m-am rugat si de bluebaby sa verifice aseara top5 pentru trust relation , cum zici tu
    Quote Originally Posted by CFRist View Post
    si exprimarea de daranesti.. sau dragasani... =))
    cu parere de bine iti zic , eram prea tensionati ca am terminat pe 6 , nu ma puteam obisnuii cu ideea , bine daca nu sti cum e iei top , asta nu e vina mea..

  2. #42
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Andone View Post
    aveti CE-A mai bestiala echipa ma, ca doar voi mai jucati te'ai uitat in top sa vezi ca nimeni nu mai concureaza pentru locul 1 ? lumea s'a mai lasat de crims, ca n'o sa joace toata viata. nush ce faceati voi in 2005, dar nu mai face afirmatii d'astea ca aveati mare echipa, ca nici nu stiati ce e thecrims pe vremea aia

    pe spucky de exemplu l'am scos in fata cand l'am luat sa ne creasca iepuri de 201 mie si lu nssc intr'o runda cand am jucat la top kill, iar asta acum nu mai mult de 1 an - 1 an si ceva, ca pana atunci nu stia nimeni ca exista, asa ca nush ce echipa ati avut voi inca din 05. poate ati fost si voi bagati la umplutura prin furor si v'au mintit baietii ca sunteti de baza
    Si cine ti-a dat kick din echipa ma amaratule ? dute ba di te culca,lingaul RA-ului

    Treuia sa veniti tu cu commando sa faceti show pe forum... eu zic sa mergeti sa va culcati
    Last edited by Sp00kYn1; 05-04-2010 at 12:43 PM.

  3. #43
    Guest

    Default

    Felicitari wa tbf :> Meritati si voi top5 :> Pacat k putea sa facem 20kk insa n-a fost sa fie acu..bine k am luat noi top1 si voi top5 :> A castgat si nwo,deci runda perfecta din toate puctere de vedere

  4. #44
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    65

    Default

    asa este multumesc , sper sa facem o runda tare sa batem toate recordurile ! (y)

  5. #45
    Guest

    Default

    mai iesiti ba de pe forum , da-l in pm . stiati ca vor fii contestatari mereu . adios

  6. #46
    Guest

    Default

    Bineee fetiliii !
    Hahaha .. Spurky e idol la el in sat acum ) e triplu campion >

    [12:17:31 PM] Sp00kY says: ?
    [12:17:31 PM] Sp00kY says: Is ai vostrii zm aia
    [12:18:06 PM] nashubuf2 says: is brazilinii. cu portughezi.. sohla cu lvsitano
    [12:18:07 PM] nashubuf2 says: ma ajuta
    [12:18:16 PM] Sp00kY says: Aia cu zm ?>
    [12:18:25 PM] nashubuf2 says: si mai sunt si germani.
    ahahahaha =)))))))))))))))))) brazilini , portugaci )

  7. #47
    Guest

    Default

    Felicitari Noname , Felicitari TBF si binenteles felicitari mie ) mereu nr1 eu

  8. #48
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by thelast1 View Post
    In direct si in exclusivitate de la studiourile NoName din Szeged (sau Sighet), ma rog.
    Colaborarea cu tbf a fost frumoasa si benefica si distractiva in acelasi timp (fu**-ti stanicii matii) =)))
    PLus ca noi avem ce-a mai bestiala echipa din toate timpurile, adica ce zic din toate timpurile, din 2005 incoace chiar :


    [1:39:04 PM] Sp00kY says: Voi numarati conturile ma
    [1:39:21 PM] Sp00kY says: Sunt 48 de conturi in gang
    [1:39:27 PM] Sp00kY says: Un gang nu sunteti in stare s afaceti coaie
    [1:39:31 PM] Vash says:
    [1:39:32 PM] Sp00kY says: mai laso-n p**a mea de treaba
    [1:39:35 PM] Vash says: ce 39 ma ??
    ...............................................
    [1:45:34 PM] Sp00kY says: Mor cu voi de gat ma
    .................................................. ...................
    [12:17:31 PM] Sp00kY says: ?
    [12:17:31 PM] Sp00kY says: Is ai vostrii zm aia
    [12:18:06 PM] nashubuf2 says: is brazilinii. cu portughezi.. sohla cu lvsitano
    [12:18:07 PM] nashubuf2 says: ma ajuta
    [12:18:16 PM] Sp00kY says: Aia cu zm ?>
    [12:18:25 PM] nashubuf2 says: si mai sunt si germani.

    Nu m-am putut abtine. Noi chiar ne distram ba cand jucam.
    Alex ti-au mai ramas si tie )
    p.s. Nu faceti voice cu Vash ca e belea )
    Esti bulangiu wa..mi-ai cerut voie sa postezi logurile ? Sterge-le k se supara nashu

  9. #49
    Guest

    Default

    ba spuchi eu deja mi.am pus avocat, te sfatuiesc sa faci la fel

  10. #50
    Guest

    Default

    reveniti-va k ati inceput sa o luati razna rau...oriqm ando are dreptate....da ce sa stiti voi....thelast1 asta habar n-am cine e, vad tot felu de nume ciudate p-aici care sufera la unii, la altii de parca ar reprezenta ceva, e amuzant...apropo...era sa cad de pe scaun de ras la aia cu "unul din cei mai buni jucatori de crims"

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •