Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Guest

    Default PLS rADA PRE NOVÁČIKOV :-(

    Zdravím, začali sme to hrat s 2 kamošmi, a chcel by som sa spýtať, ako si mam nafarmit rešpekt, hrat to tak ako tí manici ktory si spravia 50 kukiel ci co to a potom len klikat to je fakt o ničom..chceme si len skratka zahrať, poriadny gang si nezozenieme, lebo uz asi 20x ma len niekto ojebal xD...a hned ma zbil.... a inak nemam sancu nafarmit viac jak 2k respekt, a o statoch ani nehovorim...nedostatkom listkov uz trpim asi 2 dni,a z kuriev a z kseftov zarobim za 1 TC den max 1 000 000 = 100 respekt..a viac budov si tiez nemôžem dovolit lebo niesom dost inteligentny tak pls chcel by som nejaku radu od skúsenych hračov, ako to vlastne zacali oni.. tHx

  2. #2
    Guest

    Default

    Noooo tak ked ste traja ludia tak kazdy by si mohol spravit aspon 4 kukly s tym ze 1 bude hlavny nick s tym hlavnym nickom by si si setril listky a tocil najvyssie corky, ktore pribudaju postupne. na zvysnych troch by si mohol lovit v baroch a zhromazdovat staty ci drogy. Ono da sa kludne nahrat 800 000 az 1 500 000 len z toho ze budes tocit vo verejnych gangoch a napriklad aj nieco obchodovat v dokoch. Jedine co fakt potrebujete su statiky na danu corku a tie kontakty, ktore vas dostanu do verejnych gangovm ale to ziskate az za nejaky cas. Nejde to hned regnut si nick a okamzite valat "obrovitanske" respekty

  3. #3
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    S mojou radou toho veľa nenamútite, ale mňa to bavilo hrať.

    Spraviť si štyri, päť účtov, točiť aspoň rezervu s kamošmi. Kúpiť wulkán a nomex. To by mali mať všetky účty. To je možno drina, ale tam hra len začína. No a potom spraviť z jedného bitkára, z druhého hlavného, z ďalšieho kuklu do cudzieho gangu a snažiť sa začať premýšľať nad hrou, niekoho olúpiť (nemyslím kamošov, ale nejakých ľudí v hre), vysať nejaký gang, niekoho obabrať, s niekým sa spriateliť. Ale pozor! všetko v rámci pravidiel!

    M.

  4. #4
    Guest

    Default Pls

    Caute mohly by ste my zmenit vlajku na tomto ucte na Slovensku dik.

  5. #5
    Guest

    Default MRMaKo

    Zdravím, začal jsem to hrát opět po nějakých 3 letech a chtěl by jsem se zeptat Kalkulačka už neexistuje?

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by Drake4FuN View Post
    Caute mohly by ste my zmenit vlajku na tomto ucte na Slovensku dik.
    napis ID uctu kde je podla teba zla vlajka

    Quote Originally Posted by MRMaKo View Post
    Zdravím, začal jsem to hrát opět po nějakých 3 letech a chtěl by jsem se zeptat Kalkulačka už neexistuje?
    ale ano funguje: The Crims Calculator | TheCrims Calculadora atualizada
    Olympic member

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •