Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8
    Guest

Default 2 sorunum var 2si de çok önemli :)

1. sorun:nickimi çok seviyorum içinde argo falan olması sorun olur mu hem kişiye özel bi nick falan da değil kafamdan uydurdum inşallah bu nickle oynayamazsınız demezsiniz

2. sorun:bu nickle hesaplarımı açarken karışık bişey oldu

ilk önce mynetten e-mail alıp sonra hesabı açıyordum yani yeni e-mail alıp yeni hesap açıyordum ama birbirine karıştırdım e-maili almadan hesabı açtım sorun şu ki öyle bir e-mail kullanılmamasına rağmen gene de üyeliği kabul etti

e-maili sonradan açtım ama bu sefer de e-posta gelmedi şifrenizi mi kaybettinizden 10 defa e-mailime e-posta gönderdim ama gene gelmedi

acaba üye adımı söylesem bana şifremi söyleyebilir misiniz veya o üyeliği iptal edebilir misiniz yeniden açarım nasıl olsa ama o nick benim için önemli

Guest

1.sorunun// çok fazla küfür içermiyorsa sayılır

2.sorunun// yeniden kayıt mail i gönder muhtemelen sorunun çözülcektir

Guest

Smile

Quote Originally Posted by veSimRuLLz View Post
    1.sorunun// çok fazla küfür içermiyorsa sayılır

2.sorunun// yeniden kayıt mail i gönder muhtemelen sorunun çözülcektir
    1. sorunum zaten nickim bu yani forumda kullandığım nickimi kullanacağım demek istediğim keslanpic nicki sorun yaratır mı banlanır mıyım bi nick yüzünden

2. sorunum ise nasıl görmemişim ki o koskoca yeniden kayıt maili gönderi

saol mail geldi

ben de 10 kere şifrenizi mi unuttunuza gönderiyorum

çok teşekkürler 2. sorunumu çözdüğün için

Guest

hacı nick kespilic gibi duruyor benden demesi

Guest

şimdi moderatör gelip agzıma mıçcak

Guest

Quote Originally Posted by keslanpic View Post
    1. sorun:nickimi çok seviyorum içinde argo falan olması sorun olur mu hem kişiye özel bi nick falan da değil kafamdan uydurdum inşallah bu nickle oynayamazsınız demezsiniz

2. sorun:bu nickle hesaplarımı açarken karışık bişey oldu

ilk önce mynetten e-mail alıp sonra hesabı açıyordum yani yeni e-mail alıp yeni hesap açıyordum ama birbirine karıştırdım e-maili almadan hesabı açtım sorun şu ki öyle bir e-mail kullanılmamasına rağmen gene de üyeliği kabul etti

e-maili sonradan açtım ama bu sefer de e-posta gelmedi şifrenizi mi kaybettinizden 10 defa e-mailime e-posta gönderdim ama gene gelmedi

acaba üye adımı söylesem bana şifremi söyleyebilir misiniz veya o üyeliği iptal edebilir misiniz yeniden açarım nasıl olsa ama o nick benim için önemli
    1. nickin "keslanpic" ise oynayabılırsın sorun yok.
    2. Uye adını ve kayıt oldugun maili yazarsa yardımcı olabilirim.

Guest

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post
    1. nickin "keslanpic" ise oynayabılırsın sorun yok.
    2. Uye adını ve kayıt oldugun maili yazarsa yardımcı olabilirim.
    1.Çok teşekkür ederim.
    2.Gerek kalmadı.VesimRullz sayesinde yaptım zaten benim hatamdı.Tekrar kayıt maili gönder yerine kullanıcı şifresini değiştirden mail göndermeye çalışıyorum sonradan farkettim.

Guest

Quote Originally Posted by keslanpic View Post
    1.Çok teşekkür ederim.
    2.Gerek kalmadı.VesimRullz sayesinde yaptım zaten benim hatamdı.Tekrar kayıt maili gönder yerine kullanıcı şifresini değiştirden mail göndermeye çalışıyorum sonradan farkettim.
    Tabi nickini cok abartmadıgın sürece serbest.
    Kilit.