Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9

Thread: Pomoc s gg

  1. #1
    Guest

    Default Pomoc s gg

    Co znamena ten totalni respekt?
    Jak ho ziskame...?

    PS:toto je moje 1. kolo takze se to "teprve ucim"

  2. #2
    Guest

    Default

    ako by napisal mororus:

    precitaj si toto forum a pozri aj na www.thecrims.cz

    ... respekt je sa pocita zo:
    - statov [sila inteligencia charizma tolerancia],
    - penazi co mas pri sebe a v banke,
    - budov ktore vlastnis.

    ... ak som na nieco zabudol (lebo o tom neviem) tak to dopiste ... nikde to napisane nevidel ...

  3. #3
    Guest

    Default

    Totalni respekt? no to musis vdycky secist respekt vsech clenu a za kazdou plnou vybavu pricist 5000(nomex a wulkan) * pocet clenu. A prosil bych to davat na nastenku nebo do novinek a pred tim nez pujde gang spat aktualizovat , budu moc vdecny... //krouhacz

  4. #4
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by just4blood
    Totalni respekt? no to musis vdycky secist respekt vsech clenu a za kazdou plnou vybavu pricist 5000(nomex a wulkan) * pocet clenu. A prosil bych to davat na nastenku nebo do novinek a pred tim nez pujde gang spat aktualizovat , budu moc vdecny... //krouhacz
    no tak ... tohle není pěkné a skoro bych řekl, že je to zakázané tady na fóru psát, nebo aspoň špatný, takhle lákat gangy na milk

  5. #5

    Default

    Jak si můžu vrátit do krims znovu češtinu? Už 14 dní mi to jede v jiném jazyce.

  6. #6
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by terkam
    Jak si můžu vrátit do krims znovu češtinu? Už 14 dní mi to jede v jiném jazyce.
    Úplně dole na stránce máš takový maličký vlajky, tak klikneš na tu, co budeš chtít ... 7. od leva je CZ :P

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MartyMcFly
    Úplně dole na stránce máš takový maličký vlajky, tak klikneš na tu, co budeš chtít ... 7. od leva je CZ :P
    niekedy sa ceska vymeni so slovenskou :P

  8. #8
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by Flowy
    Quote Originally Posted by MartyMcFly
    Úplně dole na stránce máš takový maličký vlajky, tak klikneš na tu, co budeš chtít ... 7. od leva je CZ :P
    niekedy sa ceska vymeni so slovenskou :P
    ee, to se mi nikdy nestalo, ale dřív jsem si myslel, ze ta vlajka vedle cz je Slovenská, ale když jsem na ní poprvé klikl, zjistil jsem, že je Slovinská To je diskriminace Slováků, bejt tebou bych si stěžoval

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MartyMcFly
    Quote Originally Posted by Flowy
    Quote Originally Posted by MartyMcFly
    Úplně dole na stránce máš takový maličký vlajky, tak klikneš na tu, co budeš chtít ... 7. od leva je CZ :P
    niekedy sa ceska vymeni so slovenskou :P
    ee, to se mi nikdy nestalo, ale dřív jsem si myslel, ze ta vlajka vedle cz je Slovenská, ale když jsem na ní poprvé klikl, zjistil jsem, že je Slovinská To je diskriminace Slováků, bejt tebou bych si stěžoval
    co myslite kedy vymazu tento spam/flame ?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •