Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 50

Thread: [Problema]

  1. #1
    Guest

    Unhappy [Problema]

    Cand dau Free Online RPG: The Crims - The life of a criminal
    ma duce in beta
    scriu foarte clar Free Online RPG: The Crims - The life of a criminal si imi arata ziua 217
    care e problema ?
    am intrat pe cont prima data si dupaia am dat un restart cand sa intru ma da in beta round
    Trebuie sa fac ceva ?

  2. #2
    Guest

    Default

    A fost o problema cu noul software... acum ar trebui sa mearga.

  3. #3
    Guest

    Angry

    Nu merge ) acum a fost intrerupt serveru pana pe data de 15 ...asa se intampla cand suprasolicitati serverele cu tot felul de chestii inutile gen misiuni,nivele si mai stiu eu ce...

  4. #4
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Quote Originally Posted by SvR View Post
    asa se intampla cand suprasolicitati serverele cu tot felul de chestii inutile gen misiuni,nivele si mai stiu eu ce...

    Da de unde stii tu ca asta suprasolicita serverele si este implicit cauza problemelor?
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  5. #5
    Guest

    Default

    pai de cand ati inceput sa il modificati de la runda la runda tot din ce in ce mai greu merge...frumos era inainte daca vroiai sa faci nceva in joc,faceai cu munca...acum daca vrei sa faci ceva,cumperi Credite si bagi invest.

  6. #6
    Guest

    Default

    pai de unde crezi ca sunt platite premiile ? ;

  7. #7
    Guest

    Default

    Tot nu-mi merge , am dat 10+ refresh-uri si ... beta round.

    EDIT :
    Am vazut la news ca se deschide r49 pe 15.

  8. #8
    Guest

    Default

    Frate, la cati bani isi iau din credite, nu sunt in stare sa faca niste servere bune?
    Parca si inainte cand erau 10 k jucatori online, mergeau serverele mai bine...

  9. #9
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Quote Originally Posted by phunkreas View Post
    Frate, la cati bani isi iau din credite, nu sunt in stare sa faca niste servere bune?
    Parca si inainte cand erau 10 k jucatori online, mergeau serverele mai bine...
    Imi place, tipic romanesc, vorbim fara sa stim. Da-mi si mie niste cifre, cati bani "isi iau din credite" ?

    De parca banii ar putea preconiza si rezolva automat problemele la server.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  10. #10
    Guest

    Default

    In locul vostru taceam din gura , nu e problema voastra cati bani se fac din credite.
    E treaba celor care detin(si/sau administreaza) TC-ul.
    Ei rezolva treburile ca noi sa jucam si plus mai dau si bani pentru jucatorii castigatori , dar datorita cui ?
    Datorita celor care se ocupa de tot ce tine de TC.
    Deci nu va mai plangeti ca merge aiurea/nu merge ( eu am intrebat in primul post deoarece nu vazusem topicul de la News.)
    Cum zice si Kirk , crezi ca daca dai o anumita suma de bani , sa zicem gata se rezolva problema/ele ?
    E nevoie de timp pentru asemenea lucruri , cei care se ocupa de TC au si ei o viata , nu pot sta 24 din 24 de ore ca sa rezolve , tineti minte ca pentru noi fac ei asta , nu pentru ei ca doar noi jucam nu ei.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •