Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Guest

    Default Do administratora

    POLSKA WERSJA JĘZYKOWA POSTA
    Witam

    Czy inny użytkownik thecrims.pl może zobaczyć mój adres e-mail na który mam zarejestrowane konto w thecrims.pl. Czy jest to możliwe gdy jestem online lub offline oraz gdy skasowałem konto ale dalej widnieje w wyszukiwarce znajomych?

    Proszę o szybką odpowiedź

    ENGLISH POST'S LANGUAGE
    Welcome

    Do other user of thecrims.pl can see my e-mail address that i've got registered my thecrims.pl account. Is that possible when I'm online or offline or when I deleted my account but it's still visible in friend finder (sercher)?

    Please to quick response

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ThomasAngelo View Post
    POLSKA WERSJA JĘZYKOWA POSTA
    Witam

    Czy inny użytkownik thecrims.pl może zobaczyć mój adres e-mail na który mam zarejestrowane konto w thecrims.pl. Czy jest to możliwe gdy jestem online lub offline oraz gdy skasowałem konto ale dalej widnieje w wyszukiwarce znajomych?

    Proszę o szybką odpowiedź
    Mała korekta - thecrims.com, nie pl
    Nie, nie może, nie ma takiej możliwości, chyba że zaloguje się na twoje konto przez hasło, wtedy może zobaczyć wchodząc w profil.
    Tak jest to możliwe, konto zostało zaznaczone do skasowania, jest już niedziałające ale nadal istnieje w bazie danych. Specjalna procedura w razie gdyby ktoś jednak rozmyślił się z kasowania - mamy tu techniczną możliwość "odratowania" takiego konta.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •