Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 12 of 16 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 111 to 120 of 153
  1. #111
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by oxxx
    že ty si zrovna tu otváraš hubu, hráč čo nikdy nič v crimse a myslím si že aj v živote nedokázal a jedine raz pohnojil zo slipknotom jedno vlupanie na jurajovu kuklu, ani podvádzat poriadne nevieš ozaj LuZ3R .Ináč myslím že je to v poriadku čím viac takých príspevkov ako máš ty, tak tým je jasnejšie že mororus si robi svoje poriadne...toť vše bodka
    uz ked vydim tvoje meno je mi na blvanie a mororus si roby svoje iba voci hracom ktori nejsu spojeny svami jak hovorim neni skorumpovani ale zakomplexovani a ty nie si o nic lepsi a BODKA VYKRICNIK CIARKA

  2. #112
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by LuZ3R
    Som spoko z ludmi ktorich som spoznal a aj nespoko vdaka mororusovej ochote "nejsom vam nic dlžny" ani my tebe drbenko!!!
    uz si u mna skoncil mohol by si sa vzdat funkcie bo si poj podvratak hned ako si sa dostal k funkcii abuse si preveroval nase kukli a to je fakt hned nase a sledoval si co robime a mal si slusny prehlad takze o tom ze sa vyuzil bug si vedel dost skoro mohol si upozornit a nemusis mi tu pisat ze to neni pravda nezasluzis si miesto v abuse crew ludia ako ty nie su skorumpovany ale zakomplexovany a tymto som stebou skoncil pan velky (M). = (MEGA COC)...

    sa tesim ako my budes zneprijemnovat hru ale bolo nutne to dat na svetlo svetla... k tvojej popularite sa vyjadril aj scorpion dokonca takze si vazne nezasluzis tento post...

    S pozdravom L.
    Tak luzer poprosím ťa, aby si vážil slová, pokiaľ si toho schopný... Vaše kukly som nepreveroval, pravdupovediac veľmi ma nezaujímali... Myslím totiž, že treba v tejto hre zabezpečiť, aby víťaz bol férový, aby nevyhral bot, alebo hecker túto hru... Keďže abuse crew je totálne poddimenzované ďalej som sa málokedy dostal... Postupom času, som ale bohužiaľ musel začať trošku robiť poriadky... Počnúc zmenami vlajok, ktoré až veľmi čučali, až po manipulácie s hráčmi za účelom získanie hesla a vysatia ich... To sú však maličkosti... O mojej tohto kolovej práci by mohla podať tvrdšie svedectvo RA, alebo smoke2much... Ak si chcete s niekým poklebetiť, tak ich oslovte, oni vám porozprávajú, komu som toto kolo znepríjemnil a ako tebou som sa skutočne veľmi nerád zapodieval...

    Keď už na to prišlo, tak nehnevaj sa, ale nenašiel som tvoje kukly a ani tvojho hlavného, veľa si toho nenahral... Aj napriek tomu, by som aspoň jedno kolo chcel, aby som nemusel riešiť nejaký tvoj prešľap, alebo spreneverenie sa voči pravidlám.

    Páni, mojou prácou je, aby sa tu dodržiavali aspoň nejaké pravidlá, aby crims vyhral človek a nie robot, alebo lupič, nie nejaká ochota vám meniť vlajky na kuklách, alebo nebodaj odbanovávať účty, ktoré sa jasne proti pravidlám prehrešili... Musíte si zvykať hrať tak, že sa nebudete prihlasovať na účty cudzích hráčov, rozposielať vzťahy s 3k rešpektom a 46k silou, bľabotať na svk/czk námestí s rumuskými účtami...

    M.

  3. #113

    Default

    Quote Originally Posted by LuZ3R
    Quote Originally Posted by oxxx
    že ty si zrovna tu otváraš hubu, hráč čo nikdy nič v crimse a myslím si že aj v živote nedokázal a jedine raz pohnojil zo slipknotom jedno vlupanie na jurajovu kuklu, ani podvádzat poriadne nevieš ozaj LuZ3R .Ináč myslím že je to v poriadku čím viac takých príspevkov ako máš ty, tak tým je jasnejšie že mororus si robi svoje poriadne...toť vše bodka
    uz ked vydim tvoje meno je mi na blvanie a mororus si roby svoje iba voci hracom ktori nejsu spojeny svami jak hovorim neni skorumpovani ale zakomplexovani a ty nie si o nic lepsi a BODKA VYKRICNIK CIARKA
    Ale už si fakt trápny. Si tu vybýjaš svoju menejcennosť alebo o čo ti vlastne ide ,slovné útoky to je tvoje však .Kto neni tvojho nazoru alebo čoho tak už začínaš útočit na neho ako minule na mňa. No a Mororus si robí svoju prácu aj voči ľuďom čo sú snimi kamaráti. Vďaka nemu narp.B0omRA alebo zakarumita a snimi sa poznáju.

  4. #114
    Guest

    Default

    M. slipo hlavny bol slipo99 to si asi nasiel ked ma ban nie ??
    dalej to boli kukli krouhu slipa a ramzeyyho alebo bigema kedze sa pouzivali ako cistici moje boli na ac a obchodovanie z drogami ale to je fuk to ze som nenahral si usudil ako ?? kedze moje kukli malo viacero hracou a suma sumarum ze boli spolocne vsetky ucty co sme mali tomu sa hovori teamova praca to by si mal poznat... no a bobrisk mal pri konci cca 160k staty a dalsie take kukli boli ale poho no

  5. #115
    Guest

    Default

    skorpion drz pisk stebou som sa teraz si zautocil prvy ty na mna tak pssst.... to sa ta netyka zato ze to je tvoj kamarat sa nemusis hned ozyvat..

  6. #116

    Default

    No vy ste pekná kôpka.Vymýšlate si také hlúposti.Mne ramzeyy minule hovoril že čo vám spravil mororus ,že to je jeho chyba a ja hlupí som mu to veril.No mýlil som sa.

  7. #117

    Default

    Quote Originally Posted by LuZ3R
    skorpion drz pisk stebou som sa teraz si zautocil prvy ty na mna tak pssst.... to sa ta netyka zato ze to je tvoj kamarat sa nemusis hned ozyvat..
    No momentálne s ním nevychádzam najlepšie.Ale tvojích reči mam už dosť. Choď spaťa zavri ústa , neotváraj ju už na ľudí,keď to nieje pravda .

  8. #118
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Sc0rp10n
    Quote Originally Posted by LuZ3R
    skorpion drz pisk stebou som sa teraz si zautocil prvy ty na mna tak pssst.... to sa ta netyka zato ze to je tvoj kamarat sa nemusis hned ozyvat..
    No momentálne s ním nevychádzam najlepšie.Ale tvojích reči mam už dosť. Choď spaťa zavri ústa , neotváraj ju už na ľudí,keď to nieje pravda .
    co nebola pravda co som napisal ???

  9. #119

    Default

    Quote Originally Posted by LuZ3R
    Quote Originally Posted by Sc0rp10n
    Quote Originally Posted by LuZ3R
    skorpion drz pisk stebou som sa teraz si zautocil prvy ty na mna tak pssst.... to sa ta netyka zato ze to je tvoj kamarat sa nemusis hned ozyvat..
    No momentálne s ním nevychádzam najlepšie.Ale tvojích reči mam už dosť. Choď spaťa zavri ústa , neotváraj ju už na ľudí,keď to nieje pravda .
    co nebola pravda co som napisal ???
    že ťa huba nepáli

  10. #120
    Guest

    Default

    scorpion no pocuvam

    M. neprezeral si nase kukli hej ??? tak to by som poprosil aby vyjadrili svoj nazor vsetci z WE ARE FAMILY ty co tam boli na zaciatku cize bigem krouha slipo ramzeyy aka debatka sa strhla...

    //edit M. zlúčený dvojpost; poprosím luzer, aby si trošku dbal na svoj prejav... Moderátor veľmi nerád vidí dvojposty rozsiate po fóre... Nauč sa preto používať tlačítko "edit", vďaka

    ///čo sa týka prezerania vašich kukiel, tak viz môj predošlý post, muselo k tomu prísť, sami ste si to vyžiadali... konkrétne bigem, slipknot4me, laado a thorrief... Inak ma skutočne nezaujímali a skôr som ich neprezeral... Bolo to navyše v čase, keď som riešil badxxbadov hack na kuklu klyczeka cez ktorú napadol a zabil RA, venoval som sa botovi nooblosera...
    //// L. Poznam tlačitko edit neprislo my vhodne to zlucovat lebo mala kazda sprava iny vyznam...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •