Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 12

Thread: ban czasowy!!!

Hybrid View

  1. #1
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Quote Originally Posted by makavelikillz View Post
    ok dzięki a odp dostanę na maila tak? i czy dział to miał być polish support ? chyba tak
    Kiedy Crew da Ci odpowiedz zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową.

  2. #2

    Default ban czasowy!!!

    pomimo wysłania ticketa i nadania priorytetu - critical nie dostałem żadnej odpowiedzi na temat mojego zbanowania. Chodzi mi o to że jeśli stracę dużo czasu to gra w tej rundzie nie będzie miała większego sensu a nie po to wydaje pieniądze na kredyty żeby dostać bana za jakieś dziwne domysły... powtarzam drugi raz że nie gram na żadnych botach ani multi kontach tylko sam i fair!

    Proszę o szybką interwencję i z góry dzięki!

    Makavelikillz

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Musisz czekać na odpowiedź. Na pewno nie jesteś jedyną osobą, która czeka na odpowiedź. Cierpliwości.

  4. #4

    Default

    minęło już 24 h ;/ ile treningów mogłem zrobić i gang mój wczoraj walił gb a ja nadal nie dostałem odp ani odbanowany! Oto Polska właśnie skazany za niewinność...

  5. #5
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Trzeba czekać. Muszą to sprawdzić osoby, które mają do tego odpowiednie narzędzia. Na forum nic nie zdziałasz. Czekaj na odpowiedź na mailu.

    Zamykam.

  6. #6

    Default


    Konto zostało zablokowane automatycznie z powodu podejrzenia używania skryptu w grze. Po sprawdzeniu postanowiłem o zdjęciu blokady, będziemy w dalszym ciagu jenak przyglądać się logom.
    Pozdrawiam
    It didn't happen.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •