Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
  1. #11
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Wenezuelo 30.08 napisał mi, że dostałeś odpowiedź do ticketa. Sprawdź swój ticet.

  2. #12

    Default


    Nie odpisałeś na moją ostatnią wiadomość, więc nie rozumiem skąd te pretensje.
    20 sierpnia napisałeś ticket (CYC-462350), 2 dni później odpisałem Ci prosząc o uzupełnienie brakujących danych. Od tamtej pory cisza, natomiast na forum zakładasz tematy.
    Sprawdź najpierw zanim zaczniesz narzekać na brak rozwiązania Twojej sprawy.
    It didn't happen.

  3. #13
    Guest

    Default

    No pisales mi o ten nic to ci odpisalem i pozniej cisza nic wiecej nie dostalem !!! nie wiem czy odpowiedzi osobiscie piszecie czy przez automat ale ja nic wiecej nie dostalem

  4. #14

    Default


    Nie dostałem od Ciebie żadnej odpowiedzi, a brakowało mi ID Twojego konta. Sprawdziłem logi nicku "ciuciol" zakładając, że o tym koncie mowa. Jeśli tak, to ban jest słuszny i pozostanie do końca rundy.

    Nie zostałeś ukarany za "grę u kumpla z jednego IP". Nie banujemy tak po prostu za grę kilku userów z tego samego IP.
    W Twoim przypadku chodziło o założenie drugiego konta z Twojego komputera, na takim samym adresie mailowym co 1 konto (tylko innej domenie) a następnie za wielokrotne używanie tego konta i czerpanie z niego korzyści (przelewanie stat pomiędzy nimi).

    Znamienne jest również, że Twój "kolega" ma tak samo na imię i nazwisko, sądząc po Waszych adresach mailowych.

    Tomku, powiem krótko - przestań. Miej odrobinę honoru i zaprzestań dalszych postów, inaczej potraktuję to jako próbę wprowadzenia w błąd Ekipy TC (a na to jest już kolejny paragraf).

    It didn't happen.

  5. #15
    Guest

    Default glupt nie zglaszac do supotu

    mozesz mojego maila sprawdziac zalozonego przez kolege a moje ip jest czyste... zostalem kilka razy zatakowany przez typa co mial za kazdym razem ripa... jeste mciekaw jak 2 konto ktos niby zalozyl jedyna mozliwosc ze kumpel sie podemnie podszywa .... mozesz mi podac nazwe tego 2 konta oraz logi

  6. #16
    Guest

    Default

    KIEDYS BYLY MULITIKONTA I NEI BYLO TYCH PROBLEMOW milego dni

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •