Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 12

Hybrid View

  1. #1
    Guest

    Default

    nie chce mi się czytać tych wymiocin więc odniose się tylko do pierwszych zdań, mianowicie pograłem troche z wami ( za co serdecznie się wstydzę) i wtedy nie pucowałem się ( a bany dostawałem) własnie dlatego ze nie uzywalem bota wiadomo kiedys faktycznie uzylem mialem i nigdy nie zaprzeczałem . Oceniliście mnie tylk i wyłącznie na podstawie tego że dostawałem bany jak teraz wasz arcy. Więc skoro ja dla was byłem/jestem botem to arcy jest taki sam

  2. #2
    Guest

    Default

    Skoro jesteś taki pro szybki gracz bez bota i dostajesz za niego bany, to po co wydałeś hajs na bota ?? hahahaha Sam się gubisz

  3. #3
    Guest

    Default

    nerus nerus nerus czasami się zdarza, że powiesz coś mądrego ale to i tak za mało. W niczym się nie gubię, może bota miałem przed tym jak skumałem jaki prosty jest hunt ;>?

  4. #4
    Guest

    Default

    Co ty teraz sobą reprezentujesz ?? Każdy wie że grasz na bocie, a zgrywasz niewiniątko.

  5. #5
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Witam serdecznie. Uważam, że ekipa abuse crew jest przestarzała i nie ma pojęcia jak wykrywać ludzi którzy grają na botach. Myśle, że w tej ekipie przydałaby się osoba która obecnie zna sie na huncie, a nie pamięta czasy huntu minimum 20 rund wstecz! Pozdrawiam!
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by l0l View Post
    Witam serdecznie. Uważam, że ekipa abuse crew jest przestarzała i nie ma pojęcia jak wykrywać ludzi którzy grają na botach. Myśle, że w tej ekipie przydałaby się osoba która obecnie zna sie na huncie, a nie pamięta czasy huntu minimum 20 rund wstecz! Pozdrawiam!
    Dokładnie zgadzam się w całości, np. JA DD

  7. #7
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Widzę, że temat się wyczerpał i zaczęło się wzajemne oskarżanie i obrażanie przez co musiałem usunąć parę postów.

    Przypominam, że na forum również istnieje regulamin, który należy przestrzegać.

    Zamykam.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •