Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Guest

    Default Dziwne akcje ze skokami

    Nie wiem czemu ale od jakiegoś czasu nie wszyscy czlonkowie gangu mogą brać udział w skoku. Raz są widoczni na liście a raz nie pomimo wykonywania tego samego skoku kilka razy pod rząd. Dodatkowo

    R: 62
    Dzień 80 05:48

    Jakąś godzinę czasu TC świeci się komunikat: Skok Zostanie wkrótce wykonany. Proszę czekać!

    Nie wspomnę o tym że jakimś dziwnym trafem zostało anulowanych trochę skoków bez komunikatu że skok został anulowany.

    Tak więc granie o wyższe rangi ( w przypadku złodzieja) jest trochę uciążliwe i beznadziejne

    Z edycji na edycję ta gra coraz bardziej mnie zaskakuje oczywiście na minus.

  2. #2
    Guest

    Default

    Tradycyjnie bez odpowiedzi ze strony adminów

    Bez komentarza...

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by mkrecikosRLZ View Post
    Nie wiem czemu ale od jakiegoś czasu nie wszyscy czlonkowie gangu mogą brać udział w skoku. Raz są widoczni na liście a raz nie pomimo wykonywania tego samego skoku kilka razy pod rząd. Dodatkowo

    R: 62
    Dzień 80 05:48

    Jakąś godzinę czasu TC świeci się komunikat: Skok Zostanie wkrótce wykonany. Proszę czekać!

    Nie wspomnę o tym że jakimś dziwnym trafem zostało anulowanych trochę skoków bez komunikatu że skok został anulowany.

    Tak więc granie o wyższe rangi ( w przypadku złodzieja) jest trochę uciążliwe i beznadziejne

    Z edycji na edycję ta gra coraz bardziej mnie zaskakuje oczywiście na minus.
    Witaj,
    Wszelkie błędy w grze nalezy zgłaszac na stronie http://support.thecrima.com do działu Bug-Reports (w języku angielskim). Z tego co widzę, to taki błąd do tego działu został już zgłoszony przez innego gracza. Pozostaje czekać na reakcje adm.

    Pozdrawiam.

  4. #4
    Guest

    Default

    A po co mamy polskich adminów? Ja nie znam angielskiego wole hiszpański i francuski

    a wracając do wątku to dla czego nie mogę dołączyć do skoku jak wyszedłem ze szpitala??? (po złotm strzale)

    Pozdrawiam

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •