Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    Exclamation BUG (brak opcji wbicia rangi)

    Witam jak w temacie mam problem z wbiciem rangi, powodem jest brak paskow postepu jak i przycisku wykonaj ponizej zamieszczem link do zdjecie. Z gory dziekuje za pomoc



    Uploaded with ImageShack.us

  2. #2
    Guest

    Default

    tez to mam ale level wbilem bez problemu po uzbieraniu potrzebnych rzeczy do wbicia rangi pojawil mi sie przycisk "zdobadz range" jak zawsze, ale nie bylo i nadal nie ma pasow postepu ... juz napisalem tickiet do suportu zobaczymy co napisza...

  3. #3
    Guest

    Default

    memox

    Posted On: 06 Sep 2013 03:33 PM
    Hi,

    I have just made an update that should fix this. If still is not working please get back to me.
    czyli wszystko jest juz naprawione i moim zdaniem wyglada to lepiej niz bylo, napisalem jeszcze zeby zmienili kolor paska ktory jeszcze jest nie kompletny na szary kolor czyli tak jak bylo, zobaczymy co z tego bd

  4. #4
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    Bardzo fajnie ForSSayT, ze napisales ticketa w tej sprawie. Taka postawa jest godna naśladowania. Niestety nie wszyscy sobie zdają z tego sprawe ze na tickety faktycznie uzyskuje sie odpowiedz. Widze, ze teraz troche inny odcien zielonego jest, a wczoraj widzialem niebieskie paski (albo mi sie zdawało). Pozdrawiam

  5. #5
    Guest

    Default

    Byl niebieski byl, ale chyba zielony ladniejssy i lepiej pasuje

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •