Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18

Thread: nowa runda

  1. #11
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Tonik View Post
    Witaj,
    Darmowe wyjścia dostępne są w Twoim ekwipunku i tam możesz użyć opcji darmowego wykupu.
    Nic takiego nie mam w ekwipunku. A co odnośnie tych przedmiotów ? 2000 solowych udało mi się zrobić i żadnego nie dostałem, ani podczas zdobycia rangi

  2. #12
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by newBisto View Post
    Nic takiego nie mam w ekwipunku. A co odnośnie tych przedmiotów ? 2000 solowych udało mi się zrobić i żadnego nie dostałem, ani podczas zdobycia rangi
    Przekazałem informację, która otrzymałem od memoxa. Jeśli jak twierdzisz jest błąd to zapraszam do Centrum Supportu i opisz ten problem w BUG- Reports (w języku angielskim)

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Tonik View Post
    Przekazałem informację, która otrzymałem od memoxa. Jeśli jak twierdzisz jest błąd to zapraszam do Centrum Supportu i opisz ten problem w BUG- Reports (w języku angielskim)
    Widać Tonik zadałem bardzo trudne pytanie - skoro unikasz odpowiedzi.
    Więc powtórze moje pytanie: CO Z AUTO-SKOKAMI w gangu????
    W "Nowościu Rundy 72" jest napisane: "Autostart dla rabunków gangowych jest znów aktywny."

    i co głupio ci Tonik?? Widać nie umiesz odpowiedzieć na moje pytanie, ani nawet zasięgnąć informacji na ten temat.

  4. #14
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Inne gangi robią rabunki poprzez AutoSTART rabunków i nie a z tym problemu. Może nie zrozumiałeś tej nowości? Napisz jak ją rozumiesz...

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Tonik View Post
    Inne gangi robią rabunki poprzez AutoSTART rabunków i nie a z tym problemu. Może nie zrozumiałeś tej nowości? Napisz jak ją rozumiesz...
    Stawiasz skok grupowy - na przykład dla 3 osób
    3 osoby acuja i jest auto-skok

    Takie skoki są w gangach wirtualnych - gdy zaacuje wymagana liczba graczy następuje auto odświeżenie

    W normalnym gangu trzeba nacisnąć na "zrób skok" (czy jakos tak). - i to ma być ten auto-skok???

  6. #16
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    To jest opcja automatycznego "uruchamiania" rabunku dlatego nazywa się AutoStart, a nie auto "wykonanie" rabunku.

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Tonik View Post
    To jest opcja automatycznego "uruchamiania" rabunku dlatego nazywa się AutoStart, a nie auto "wykonanie" rabunku.
    opcja automatycznego "uruchamiania" rabunku??????? - to jakaś nowość. W gangu była włączona ta opcja, a i tak ręcznie ustawia się skok grupowy.
    Chyba nie dokońca rozumiesz "auto-skok" :d

    Skoro jest tak jak mówisz - to skąd bot ma wiedzieć - jaki ma być postawiony automatycznie skok grupowy????
    w wirtualnych gangach - sprawa jest zupełnie inna: jak do danego skoku dołączy żądana liczba osób - skok jest automatycznie realizowany - i to jest "auto-skok" !!!!!!!!!!!!!!!!!

    A tak na marginesie - na becie jest dokładnie tak samo!!!!!!

    Kilka rund wcześniej - "auto-skok" działał dokładnie tak jak napisałem wyżej (FK = 16 osób. ostatnia osoba dołączyła do skoku - skok grupowy był automatycznie wykonany)

    Tak więc Tonik - poproszę, abyś zasięgnął informacji (u osób odpowiedzialnych za grę) na czym polega "auto-skok" - a potem udzielił konkretnej odpowiedzi.

  8. #18
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Witaj,
    Taką infomację własnie zasięgnąłem u memoxa- nie wiem czy to odpowiednia osoba i przekazałem ją tutaj.

    Oryginalna pisownia: "That option is there to start a gang robbery automatically when enough players have accepted invitations to do the robbery."

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •