Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 77 of 77
  1. #71
    Guest

    Default

    Mno jo musel jsem tu zaskocit na chvili a uzmenit toho bigema.
    Hej bigeme mohl by sis dat s kassem pristi kolo takovy duel, a nebo se mnou jestli chces

  2. #72

    Default

    cosmik ty uz sa nevracaj uz si tu ludia zvykli bez teba

    ale nie srandujem...pod s5

  3. #73
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Mno jo musel jsem tu zaskocit na chvili a uzmenit toho bigema.
    Hej bigeme mohl by sis dat s kassem pristi kolo takovy duel, a nebo se mnou jestli chces
    cosm hraj dalsie kolo nech je sranda

  4. #74
    Guest

    Default

    OK, když vy všichni chytráci víte, kam já šplhám, tak mi to řekněte, jsem zvědavej

    Cosme chtěl jsem ukázat, že jednou jseš na jedný lodi, hned na to na druhý...kolikrát jsi tu už napsal, že tc je nejvíc nahovno hra a že se tu už ani neukážeš.
    To bylo keců, prej:...na fóru si mě klidně zabanujte, ale ve hře mě nedostanete.... lolku

    Kasso, tobě jsem psal na skypu, chtěl jsem ti říct, co si myslím, tam, abysme se nehádali tady, ale ty ne, prostě musíš rýpat, tak když už rejpeš, tak doufám, že máš i argumenty.

    Takže ke komu se vtírám? K HitmanCorps? To asi ne, když vim, že příští kolo nehrajou. A i kdyby jste si mysleli, že se k nim vtírám, tak mi řekněte jak...Jednou jsem nabídl pomoc slipovi s přesáváním kukel když mi psal, že to musí udělat, ale že vůbec nemá čas.
    Ke komu jinýmu bych se ještě mohl vtírat? To jsem zvědavej, s jakou píčovinou na mě vyjdete

  5. #75
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Mno bigeme to ze si me tady nekolikrat quotnul tak jak nechapu ceho se snazis dosahnout? svoje posty si umim vyhledat i sam neboj, a ze se vtiras to vi kazdy mas jen na puse jinak nic, a nebud tady sprosty ty agresivni kofolo

    To myslíš vážně? Nevim, jak se tenhle výraz používá na SVK ale v čechách je urážka cikána... Mě osobně to neuráží, protože z cikánů nemám, kromě agresivity, vůbec nic, ale přesto si myslim, že se jedna o rasistickou urážku...

    Být tebou, tak přestanu srát, protože jsem schopnej jet za tebou do tý kyselý prdele kde bydlíš a dát ti kotel, že tě potom ani vlastní matka nepozná. Jestli mě něco zvládne pořádně nasrat, tak je to když mi někdo lže a nebo rasistický nadávky.

  6. #76
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Být tebou, tak přestanu srát, protože jsem schopnej jet za tebou do tý kyselý prdele kde bydlíš a dát ti kotel, že tě potom ani vlastní matka nepozná. Jestli mě něco zvládne pořádně nasrat, tak je to když mi někdo lže a nebo rasistický nadávky.
    jj cosm byt tebou tak toho necham... este by si dostal od bigema do drzky. vsak sa kukni aky to je drsny "chlap":





  7. #77
    Guest

    Default

    a konec
    už ste to trošku moc zaspamovali.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •