Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 21 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 207

Thread: 24 KOLO !!!

  1. #41
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Slavo4Ever
    Quote Originally Posted by AskeTKilleR
    Quote Originally Posted by Flash666
    Quote Originally Posted by AskeTKilleR
    Quote Originally Posted by Slavo4Ever
    ak mi dovolite chcel by som podakovat hlavne byvalemu kft lebo oni ma dostali tam kde etarz som a v ijoydivisioni by som chcel vyzdvihnut letanovcana reznicka makali ako divy to su hraci do buducnosti a chcem este poblahopriat darkdreams olimpicu HC good luck do dalsich kol
    No řezna mi jako hrač do budoucnosti nepřijde po tom co jsem viděl min kolo na ckbt
    no ale hrači sa hadam zdokonaluju nie?
    To se popřít nedá nic méně dopadli dobře ale na to že jich bylo 5 tak mohli být lepší

    lol aket ty si tak blby alebo sa nim robis vsak sme harli 3 a dali sme 700k resp pootm prisiel lety 88 a 00 a zato ze niesi dobry zato nemozem a reznik ma aspon snahu
    Snahu má to popřít nemohu, ale herní kvality moc ne, tím nechci říct že já hraji líp... ale ze začátku min kola jich hrálo myslím 5 měli 60k int 40k power a 21k toleranci, chtěl jsem s tc seknout, a nabídl jsem že jim dám staty(asi poprvé poctivě nahrané ) a nebyi schopní mě dát.. přitom já na tc čas vubec neměl..

  2. #42

    Default

    Quote Originally Posted by AskeTKilleR
    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Quote Originally Posted by Flash666
    no ale hrači sa hadam zdokonaluju nie?
    Mno ale on uz hraje tak minimalne 3 kolo ne?
    Jo nějak tak... Aspon že dali 1kk

    by som bol zevdavy kolo sid al ty a asket si si ten debil co vysal ckbt by soms a tu ardcej ani neukazoval byt tebou

  3. #43
    Guest

    Default

    taky bych chtěl pogratulovat Olympic teamu a aj HC,před dvěma koly měli 2kk a vyzdvihli se o 15kk,pěkný výsledek,a také chci poděkovat slavovi,dobře sem si sním zahrál,až na ty zbytečné hádky je to good synek a důfám že historie IJoyDivisionI bude pokračovat

  4. #44
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by IJoyDivisionI
    důfám že historie IJoyDivisionI bude pokračovat
    tejto vete nerozumiem..

  5. #45

    Default

    Quote Originally Posted by sk3rko3
    Quote Originally Posted by IJoyDivisionI
    důfám že historie IJoyDivisionI bude pokračovat
    tejto vete nerozumiem..
    comu nerozumies ? ze aby sme harli na ijoy aj dalsie kola lol

  6. #46
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Slavo4Ever
    Quote Originally Posted by AskeTKilleR
    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Quote Originally Posted by Flash666
    no ale hrači sa hadam zdokonaluju nie?
    Mno ale on uz hraje tak minimalne 3 kolo ne?
    Jo nějak tak... Aspon že dali 1kk

    by som bol zevdavy kolo sid al ty a asket si si ten <font color=green>***</font> co vysal ckbt by soms a tu ardcej ani neukazoval byt tebou
    chtěl jsem tím říct že řeznu za dobrého hráče nepovažuji ostatek týmu neznám takže ke zbytku týmu se ani nemohu vyjadřovat...

  7. #47

    Default

    ja myslim ze nejak tu dost silne zapominate na Rudu co hraje sam se svoji pritelkyni. Vysatej (mel cca 350k staty a dekujeme ti moc za ne ty to vis ) dal pres 1kk respekt takze tam se spis divejte

  8. #48
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    ja myslim ze nejak tu dost silne zapominate na Rudu co hraje sam se svoji pritelkyni. Vysatej (mel cca 350k staty a dekujeme ti moc za ne ty to vis ) dal pres 1kk respekt takze tam se spis divejte
    Ano rudeks ma moje uznani opravdu ten si to zaslouzi

    A joydivision 6 lidi 1,1kk staty v kole jake je toto je dost funny

  9. #49

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    ja myslim ze nejak tu dost silne zapominate na Rudu co hraje sam se svoji pritelkyni. Vysatej (mel cca 350k staty a dekujeme ti moc za ne ty to vis ) dal pres 1kk respekt takze tam se spis divejte

    a k tomuto soms a chcel dostat rudo ma byt pred nami trval som o tom rudo je lespi ako sme boli mi a mal byt druhy tod sio

  10. #50
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    ja myslim ze nejak tu dost silne zapominate na Rudu co hraje sam se svoji pritelkyni. Vysatej (mel cca 350k staty a dekujeme ti moc za ne ty to vis ) dal pres 1kk respekt takze tam se spis divejte
    Já si na něj vzpoměl rude je good hráč a tímto kolem to potvrdil

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •