Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8
  1. #1

    Default Problem z produkcją. Szybka pomoc!!

    Mam pytanie. Czemu jak przebywam w więzieniu, albo szpitalu to nie produkuje mi się zioło i opium w budynkach które mam?! Czemu muszę być cały czas zdrowy i na wolności?! Mój kolega czy siedzi w pierdlu czy w szpitalu to mu się cały czas robi no i to jest chyba nie fair nie?! Proszę o odpowiedź.

  2. #2
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Mymbrów
    Posts
    81

    Default Re: Problem z produkcją. Szybka pomoc!!

    Quote Originally Posted by Amsterdam27
    Mam pytanie. Czemu jak przebywam w więzieniu, albo szpitalu to nie produkuje mi się zioło i opium w budynkach które mam?! Czemu muszę być cały czas zdrowy i na wolności?! Mój kolega czy siedzi w pierdlu czy w szpitalu to mu się cały czas robi no i to jest chyba nie fair nie?! Proszę o odpowiedź.
    Produkują budynki jak jesteś w więznieiu/szpitalu.Pewnie nie masz nic kasy przy sobie i dlatego produkcja stoi w miejscu.

  3. #3

    Default

    Czy 600.000 to mało??

  4. #4
    Guest

    Default

    jak w banku to mało

  5. #5

    Default

    Przy sobie tyle mam. W banku jest po 200-300 tys.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Hehe, dyskusja dt. czy to mało/ czy to dużo , nie ma najmniejszego sensu :P

    Dla jednego to dużo , dla drugiego mało- bo sobie zarobi tyle przez jeden skok na Al Capone :]

    Produkcja mogła zostać wstrzymana dlatego ,że miałeś za małą ilość kasy, aby fabryki wyprodukowały towar.

    Aby obliczyć ilość wymaganych pieniędzy należy:

    Ilość budynków x Koszt utrzymania / 1 dzień

  7. #7

    Default

    Budynków mam 36, ale za czorta nie wiem skąd mam wziąć ten koszt utrzymania o którym mówisz. Możesz troszkę jaśniej??

    Mam zrobić tak : 36 * 75000 = 2700000 / 24 = 112500
    O to ci chodzi

  8. #8
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    Quote Originally Posted by Amsterdam27
    Budynków mam 36, ale za czorta nie wiem skąd mam wziąć ten koszt utrzymania o którym mówisz. Możesz troszkę jaśniej??

    Mam zrobić tak : 36 * 75000 = 2700000 / 24 = 112500
    O to ci chodzi
    Obok ceny jest taka kolumna o nazwie 'Cena/Dzień' tam znajduje się koszt dziennego utrzymania budynku.

    Masz 36 budynków po cenie 75k czyli masz 36 pól ziela, czyli w twoim przypadku dzienne utrzymanie będzie wynosić 36*350=126000$
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •