Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Guest

    Default Jak odzyskać konto ?

    Witam !

    Wiem że używa się do tego funkcji "przypomnienie hasła" ale użyłem jej na wszystkich moich mailach i nie doszedł list na żaden z nich.
    Pisałem maila na adres podany w profilu Wendyy ([email protected]) ale nikt nie odpisał.
    W dalszym ciągu chcę odzyskać swoje 2 konta do których nie pamiętam tylko haseł, nicki znam.

    Czy ktoś wie, co mam zrobić w takiej sytuacji ?

  2. #2

    Default Re: Jak odzyskać konto ?

    Quote Originally Posted by Assira
    Witam !

    Wiem że używa się do tego funkcji "przypomnienie hasła" ale użyłem jej na wszystkich moich mailach i nie doszedł list na żaden z nich.
    Pisałem maila na adres podany w profilu Wendyy ([email protected]) ale nikt nie odpisał.
    W dalszym ciągu chcę odzyskać swoje 2 konta do których nie pamiętam tylko haseł, nicki znam.

    Czy ktoś wie, co mam zrobić w takiej sytuacji ?
    Ja tez znam nicki do kilkuset kont tylko passow nieznam pomoze ktos?

  3. #3
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Mymbrów
    Posts
    81

    Default Re: Jak odzyskać konto ?.

    Quote Originally Posted by Assira
    Witam !

    Wiem że używa się do tego funkcji "przypomnienie hasła" ale użyłem jej na wszystkich moich mailach i nie doszedł list na żaden z nich.
    Pisałem maila na adres podany w profilu Wendyy ([email protected]) ale nikt nie odpisał.
    W dalszym ciągu chcę odzyskać swoje 2 konta do których nie pamiętam tylko haseł, nicki znam.

    Czy ktoś wie, co mam zrobić w takiej sytuacji ?
    E-email nie dochodzi , bo server jest obciązobny , i moze przyjsc za dwa dni, napisz do Sporomaniak lub do Athia.

  4. #4
    Guest

    Default

    No dobra... głupio to zabrzmiało z tymi hasłami ^^
    Już napisałem Do Athii. Zobaczymy czy odpisze

  5. #5
    Guest

    Default

    Wyjaśniane poprzez PMy, tak więc zamykam.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •