Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14

Thread: Skill furat

  1. #11
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by F1rsT View Post
    2. Daca esti raportat de catre detinatorul de drept al contului, si poate fi dovedit, ca intradevar ai jucat pe contul lui, atunci esti pasibil de orice pedeapsa rezultata in urma raportarii de catre proprietar, in cazul in care i-ai adus un deserviciu contului

    Asta inseamna sa pretinzi ca joci cu el si seci contu.
    aha.. acu revenind .. deci daca il MINT pe fraier ca vreau sa joc cu el si ii fur skillu iau ban.
    pt ca.. s'o zicem pe aia dreapta acum.. nimeni nu poate dovedi ca a jucat cu cineva anume pe cont. cu atat mai putin voi.

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by andone View Post
    aha.. acu revenind .. deci daca il MINT pe fraier ca vreau sa joc cu el si ii fur skillu iau ban.
    Egzact !!


  3. #13
    Guest

    Cool

    Quote Originally Posted by ByTzAaNdAdY View Post
    Inainte de inceputu rundei am vb cu bitza sa joc pe cont si el vroia sa jucam si cu spintecatoruu si bitza i-a dat parolele de la conturi lu spintecatoru si dupaia spintecaru vroia sa aiba contu principal pe mailu lui...si eu n-am vrut si nu a mai jucat cu noi pe cont..Si acum joaca pe WeMakeRullez cu CrushALL si in fiecare seara ne lipseau de pe conturi in jur de 200 skills mereu...il puneam la loc din atacuri si iar disparea,asta pt. ca spintecatoru intra pe conturile noastre le grupa in ganguri si isi dadea ga pe contu lui mare WeMakeRullez...da la cat de fraier e a uitat sa stearga mesajele..am schimbat parolele de la conturi da poate sa i-a ban WeMakeRullez ID:5419865 ???
    Ai dovezi ? )

  4. #14
    Guest

    Default

    Topic inchis

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •