Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 24 of 24

Thread: Propunere Forum

  1. #21

    Default

    da...dc nu e bine sa ataci romani?)asta nu inteleg eu cum ai atacat pe unu frate te injura ala zici k ai omorato pe masa...ce diferenta e daca pierzi skill fiind atacat de un roman sau de un strain?...p1Nkz0r patriotuunde era aparatoru onoarei=))..

  2. #22
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by p1Nkz0r View Post

    Nu concep ca un Roman sa bata alt user Roman! NU CONCEP ! NU VREAU SA CONCEP ASA CEVA! Pentru numele lui Dumnezeu... daca la un joc suntem asa...in viata reala cum suntem?! Mi se face pielea gaina numai cand ma gandesc...
    ....
    P.S. Sper sa-mi sustineti cauza! Sa nu fiti LASI !
    Pai te intrebi cum sintem in viata reala ?Ia sa vedem...neah ,mi-e lene sa-ti explic ,mai bine deschide televizorul ...cauta un program de stiri...
    Acum te-ai lamurit cum sintem ?Ihi ,inclusiv lasi

  3. #23
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by XxAdYxX View Post
    cum ai atacat pe unu frate te injura ala zici k ai omorato pe masa...ce diferenta e daca pierzi skill fiind atacat de un roman sau de un strain?...
    exact, asta e tot farmecul, te uiti la copii cum se agita ca pepsi. + ca de exemplu sa zicem ca ataci un polonez. ala vine si te injura, da degeaba .. ca nu stii ce zice. pe cand la un roman e mult mai tare, ca astia injura cu suflet.

  4. #24
    Guest

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •