Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
    Guest

Default karakter egore sılah

karaktere saygınlıga goremı sılah alınıyor ? iş adamı ıcın en uygun sılah ve zırh hangısı ?

Guest

forumu hiç okudun mu ? stick topicleri ? silah alabilmek için para gerek hani sen bi yere gitsen gerçek hayatta eger paran yoksa bişi alabilirmisin ? alamazsın

uygun silah diyede bişi yok paranın yettiği her silahı her karakterde kullanabilirsin karaktere göre silah diye bişi olmaz

Guest

Quote Originally Posted by SwiftBlast View Post
    forumu hiç okudun mu ? stick topicleri ? silah alabilmek için para gerek hani sen bi yere gitsen gerçek hayatta eger paran yoksa bişi alabilirmisin ? alamazsın

uygun silah diyede bişi yok paranın yettiği her silahı her karakterde kullanabilirsin karaktere göre silah diye bişi olmaz

tamam ozaman suna nedıyeceksın bende en ıyı sılah ve zırh var ama dövuşte yenılıyorumm

kuvvetım Karizma Tolerans sureklı dusuyor anlamıyorum bısey nıye boyle oluyor en ıyı sılah ve zırh bende fakat yenılıyorum ? zekam artmıyor ..
    niye ????????????????????????????
    bıde estetık yaptırdıgında bu saydıklarımda dusuyormu
    Last edited by onlineee; 04-03-2008 at 12:22 AM.

Guest

tamam o zaman bende sana şunu söyleyem karşı tarafta da en iyi silah ve zırh vardır kuvvet zeka tölerans ı da senden yüksektir sana daldığında kaybediyosundur nasıl ama