Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Guest

Default herkez ögrendıgını taktıklerı yazsın

ben sunu ögrendım bu haplar varya hiç bır boka yaramıyor sakın almayınn 10 mılyonluk kuvvet aldım obur lerı dustu hiç bır faydası olmadı 10 mılyonluk zeka hapı aldım bına basayım dıye oda hiç bı boka yaramadı sız sız olun bu haplara boyun baglamayın hiç bırı bı işe yaramıyor

sen basmayı bilmiosan o senin sorunun ((: ahh aahh mod'lar olsaydı kilitlerlerdi ne güzeL

Guest

Thumbs down

Quote Originally Posted by onlineee View Post
    ben sunu ögrendım bu haplar varya hiç bır boka yaramıyor sakın almayınn 10 mılyonluk kuvvet aldım obur lerı dustu hiç bır faydası olmadı 10 mılyonluk zeka hapı aldım bına basayım dıye oda hiç bı boka yaramadı sız sız olun bu haplara boyun baglamayın hiç bırı bı işe yaramıyor
    saol kardeş daha almayız hap :ç

Guest

arkadslar hap falan almanıza gerek yok forumu ıyı okursanız ısınıze yarayan her turlu bılgı var ıckı alın her ıckı 2 enerjı verıyor ortalam ama ıckı ıctıkten sonra mutlaka hastaneden hemen bagımlılık hapınızı alın yoksa bır dahakı alısta hastanedesın...

Guest

sen bilmiorsn hap almayı. ayrıca dierini düşüren sadece kuvvettir. aldıgın kuvvet sayısının yarısı kadar zekadan düşer. ayrıca kimisi için cok iyidir bu zekanın düşmesi (:

Quote Originally Posted by src1988 View Post
    arkadslar hap falan almanıza gerek yok forumu ıyı okursanız ısınıze yarayan her turlu bılgı var ıckı alın her ıckı 2 enerjı verıyor ortalam ama ıckı ıctıkten sonra mutlaka hastaneden hemen bagımlılık hapınızı alın yoksa bır dahakı alısta hastanedesın...
    O hapLa bizim dediğimiz hap ayrı ((: sen içkileri diyosun biz Hastanedeki Kuvvet tolerans vb. şeyleri diyoruz

Guest

ya 10 mılyonluk zeka hapı 10 mılyonlukta kuvvet hap ı aldım hiç bır işe yaramadı cunku kuvett hapı aldıgımda oburlerının sayısı dustu zekam dustu toleransım dustu savasları hep kaybedıyorum benden dusuk adamlara yenılıyorum neyse dedım bunu boş ver zeka hapı alıp bına basayım 10 mılyonluk zeka hapı aldım 1100 den zekam oldu 1720 bınaya gırdım vay anasını bı baktımkı bınada almıyor ne iş yarıyor sızce ??? 600 sayı bılden zekam cıkmıs bına almadı

Guest

Arrow

ya 10 mılyonluk zeka hapı 10 mılyonlukta kuvvet hap ı aldım hiç bır işe yaramadı cunku kuvett hapı aldıgımda oburlerının sayısı dustu zekam dustu toleransım dustu savasları hep kaybedıyorum benden dusuk adamlara yenılıyorum neyse dedım bunu boş ver zeka hapı alıp bına basayım 10 mılyonluk zeka hapı aldım 1100 den zekam oldu 1720 bınaya gırdım vay anasını bı baktımkı bınada almıyor ne iş yarıyor sızce ??? 600 sayı bılden zekam cıkmıs bına almadı
    senden düşük adamlara saldırıp kaybediyorsan sorunu niye oyunda arıyosunki daldığın adamda para yoktu sırf kuvvet vardı belki

Guest

şimdi önceden aldıgın kuvvet hapları zekanı düşürmüştür. aldıgın her 2 kuvvet habı 1 zeka düşürür. öncesinde bastıgın kuvvet hapları zekanı düşürdügü için sonradan bastıgın zeka hapları sadece onların yerini doldurmustur. yani zekâ'n eskisinin üstüne cıkmamıstırki gidip yeni binalar alasın... hatta o durumdayken bastıgın haplar olmadan önce binalarının bir kısmı calısmıyordu. simdide zeka sorunu veriyorsa ya tam zekân yettigi kadar binan vardır yada az. yani simdiki binalarının bile çalısmama ihtimali var. bunu http://crims.biz/index.php?sub=bldg adresinden "Intelligence" yazan yere zekânı, "Tolerance" yazan yerede toleransını girerek kaç bina yapabilecegini öğrenebilirsin...

Guest

ulan adam taktik yazın dedi siz adama anlatıosunuz hala
    taktik 2: en bilinen taktik
    çeteme gel bahanesiyle senden eziklerle kontak kurup dalmak eelencesine sırf.. 5. yi arıyorum...