Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 54 of 54
  1. #51

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by AskeTKilleR View Post
    screeny mám pravé.. možná jsou na dvě věci mám screeny proč jsem to udělal ale i heslo kdo mi dal... věřte čemu chcete třeba jen dodat že na mojem skypu bylo par lidí z "meho teamu" a sami si četli historii tak to mohou jen potvrdit že je to pravda.. kdo chce screeny nech se ozve
    no tak chlapecku o fungovani programu se jmenem Skype toho moc nevis. Skype je sice dobry program, ale neumoznuje spoustu veci, ktere umoznuje napriklad ICQ a zase naopak. Jednou z tech veci co Skype neumi je posilani offline zprav tzn. ja jsem online poslu neco Santovi, ktery je offline a zprava mu dojde az ve chvili kdy budeme oba online, ale to jeste neni vsechno musi byt online pocitac, ze ktereho byla ona zprava odeslana tzn. poslu zpravu z prace prijdu domu oba jsme online a Santa nic nedostane. Ubehnou 2dny najednou je online ve stejnou dobu co ja v praci a dojde mu tak moje zprava. A s tim souvisi pochopitelne i ukladani historie. Aby si dotycni mohli prohlizet historii tveho skypu museli by byt na tvem PC tzn bud bys musel PC privest ty k nim nebo by oni useli prijet k tobe. Opet ma toto jiste vyjimky pri multichatech kdy pises z prace a z domu tak se obcas nactou i old zpravy ale to opet jen za podminek online aktivity ostatnich uzivatelu a aktivniho psani a pokracovani v onom chatu.

    Radsi uz proboha mlc ty hackere a ztrat se odtud.

  2. #52
    Guest

    Default

    Zbozne prani... takze potreti lock

  3. #53
    Guest

    Default

    To asket:
    Nás nezaujmajú nejaké screeny zo skype. Také dôkazy sa neberú a ostaní asi vedia že sa to dá ľahko sfalšovať. To že ti niekto nadáva ti nedáva právo ho hackúť, stačilo použiť ignore list.
    Potom prosím buď tak dobrý a používaj tlačítko edit. Keď chcem ešte niečo napísať nie je za potrebu posielať ďalší post. Dúfam že si pochopil.

    TO krouha:
    Sorry že píšem do topicu keď si ho zamkol.

  4. #54
    Guest

    Default

    NO, po precitani si celeho treadu treba UZNAT, ze vsetci prispievajuci, komentujuci, natieraci, ohovarajuci a neviem este aky mozny iny prispievatelia tejto temy MAJU GULE.

    NAKOLKO TO TU JE PLNE HOVIEN A HUMUSU.

    Tak Zdenko LOCK poprosim

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •