Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8

Cool moderatör başvuruluğu

ya arkadaşlar bu oyunda moderatörler var bende moderatör olucam nerden başvuruluyo

Guest

sen çok zekisin ha önce oyunu bilmek lazım

Swift ten kopyaladım

Bugun itibariyle foruma yazılan hiç bi topik hakkında yardımda bulunamıcaz. Mod olmak isteyen arkadaşlar( ki görüyorum istifa dedikten sonra sorumla alaksı olmayan herkes can cekişi her topiğe yazı yazıp mod olabilmek için ki bazıları şimdiden uyarlılar yapmaya başladı bile forumda sanki mod muş gibi ) Crew Lideri Wendyy ile pm den konusabilirler.. Herkese iyi oyunlar

Bugun itibariyle foruma yazılan hiç bi topik hakkında yardımda bulunamıcaz. Mod olmak isteyen arkadaşlar( ki görüyorum istifa dedikten sonra sorumla alaksı olmayan herkes can cekişi her topiğe yazı yazıp mod olabilmek için ki bazıları şimdiden uyarlılar yapmaya başladı bile forumda sanki mod muş gibi ) Crew Lideri Wendyy ile pm den konusabilirler.. Herkese iyi oyunlar

oozorhan98 sen mod olamassin bence :P

sızene yha belkı olur. zevkını kursagında bırakmayın cocugun. ımkansız dıye bısey yoktur evladım elbet bı gun sende mod olacaksın

Guest

Quote Originally Posted by GoTHiCBeauty2 View Post
    sızene yha belkı olur. zevkını kursagında bırakmayın cocugun. ımkansız dıye bısey yoktur evladım elbet bı gun sende mod olacaksın

snde karar ver bi olcak diosun bi olamaz diosun

oozorhan98 bi gün mod olucak karsımıza eziq ama mod olmaya calısan bir küçümen vardı deyip cıkıcak

Guest

Quote Originally Posted by KaiserChiefs2oo8 View Post
    oozorhan98 bi gün mod olucak karsımıza eziq ama mod olmaya calısan bir küçümen vardı deyip cıkıcak
    o filmlerde olur

Guest

Quote Originally Posted by LarryBird94 View Post
    o filmlerde olur

hayatta bir filmden ibaret değil midir götün sıkıştığı anda gözünün önünden film şeritleri geçmez mi

larry ben sızın zıttınıza gıtmeye calısıyorum