Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Guest

Question Bilet haakında çözüm yolları ?? Klon Yaratmak

Ya arkadaşlar benim biletim bitti ve kasılamıyorum bi konuda beklemekten başka çare yokmu yada bir taktiği olan ??

ayrıca milelt klon yaratmadan oynanamaz diyor klon nedir ? nasıl yaratılır ??

Guest

Aynen ya bilet bitti diyo hiç bişy yapamıyoruz :S ayrıda 12 tc günü ne demek

Guest

Quote Originally Posted by SaYKoTurk View Post
    Ya arkadaşlar benim biletim bitti ve kasılamıyorum bi konuda beklemekten başka çare yokmu yada bir taktiği olan ??

ayrıca milelt klon yaratmadan oynanamaz diyor klon nedir ? nasıl yaratılır ??
    Klon yaratmak dedikleri sey bi nevi kendine baska bi hesap almandir 3-4 tane alman yeterli olur senin icin birinde bilet bittiginde digeriyle oynarsin hepsini birden kasmis olursun sonra butun statlari birinde toplarsin falan filan..

Guest

Quote Originally Posted by Raptor01 View Post
    Aynen ya bilet bitti diyo hiç bişy yapamıyoruz :S ayrıda 12 tc günü ne demek
    Raptor01 sorunu anlayamadim :s daha acik bi sekilde sorarsan yardimci olabilirim.

Guest

Arkadaşim O 12 Tc Günü Dil !! Her Tc Günüde 12 Bilet Alicaksin Tc Günü Thecrims In Başharfleriyle Oluşur Yani Oyunda Her Gün Için 12 Bilet Alican...

Guest

Quote Originally Posted by xANLx View Post
    Klon yaratmak dedikleri sey bi nevi kendine baska bi hesap almandir 3-4 tane alman yeterli olur senin icin birinde bilet bittiginde digeriyle oynarsin hepsini birden kasmis olursun sonra butun statlari birinde toplarsin falan filan..
    Hocam bir sorum olucak Bütün Statları birbirine toplama işini nası yapcaz durmadan saldırı yaparak mı ?? yoksa bi gir çık işi varmı

Guest

Ornegin 4 adam kastin hepsinde 5k stat var en iyisiyle digerlerine saldiri yapar statlarini alirsin baktinki olucekler hepsini bi cetede toplarsin as adaminla dalarsin statlarin hepsini alirsin. Boylece statlari bi adamda toplamis olursun

Guest

Quote Originally Posted by xANLx View Post
    Ornegin 4 adam kastin hepsinde 5k stat var en iyisiyle digerlerine saldiri yapar statlarini alirsin baktinki olucekler hepsini bi cetede toplarsin as adaminla dalarsin statlarin hepsini alirsin. Boylece statlari bi adamda toplamis olursun
    tek pc den zor yaw bizde 2 pc varda amk kardeşim hiç yardım sever dil

ayrıca oyunun kuralına göre oynamadıktan snra ben hiç zevk almam
    Last edited by SaYKoTurk; 06-12-2008 at 05:21 PM.

Guest

Orasi oyle ama eger derece yapmak istiosan bunu klonsuz yapmak biraz zor

Default ammaa :D

fakat bir gecede 5bin saygınlık kasmis 17 tane uyeliği var nasil yapabilir bunu ?!