Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 19 of 21 FirstFirst ... 91718192021 LastLast
Results 181 to 190 of 201
  1. #181
    Guest

    Default

    Kako da mi oruzije opali vecu stetu (Damage) .

    Ja otprilike znam da trebam da uzmem oruzije "Paklena masina" i da sa njom non-stop idem kako bi bolje rukovao iz pljacke u pljacku, ali sam video da neko napravi damage preko 500 pa me zanima kako to ?

  2. #182
    Guest

    Default

    e imam jedno pitanje ... imam 3000 ugleda i odem na thecrims.name i izdarcunam sta mogu da pljackam i ono mi pokaze da mogu da pljackam npr: rave party imam dovoljno ugleda al opet odem u zatvor zasto ?? :S

  3. #183
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kamenii View Post
    Kako da mi oruzije opali vecu stetu (Damage) .

    Ja otprilike znam da trebam da uzmem oruzije "Paklena masina" i da sa njom non-stop idem kako bi bolje rukovao iz pljacke u pljacku, ali sam video da neko napravi damage preko 500 pa me zanima kako to ?
    To je zbog toga, jer se u prošli rundu smanjila steta na mean machinu Prvo je bila steta maximum 2000 ali prošle runde se promjenila šteta na 300 i cjena je isto pala


    Quote Originally Posted by criminalac View Post
    e imam jedno pitanje ... imam 3000 ugleda i odem na thecrims.name i izdarcunam sta mogu da pljackam i ono mi pokaze da mogu da pljackam npr: rave party imam dovoljno ugleda al opet odem u zatvor zasto ?? :S
    Thecrims.name kalkulator je napravljen za starije verzije crimsa i nije updatean, zato ne radi vise. Nema puno kalkulatora za rundu 51, mozda ima neki al ja zanjega neznam.

  4. #184
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MiiDi View Post
    To je zbog toga, jer se u prošli rundu smanjila steta na mean machinu Prvo je bila steta maximum 2000 ali prošle runde se promjenila šteta na 300 i cjena je isto pala

    U jeste secam se od ranijee.. Da,da sad si me podsetioo... Hvala buraz !

  5. #185
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kamenii View Post
    U jeste secam se od ranijee.. Da,da sad si me podsetioo... Hvala buraz !
    Ma nista

  6. #186
    Guest

    Default

    Vidim uveli su siptarsku kvazi drzavu, jebem ih u usta caplava.

  7. #187
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    da, ali josh ne mogu da se prebace useri, jer ne postoji u Gandalfu

  8. #188
    Guest

    Default

    reci mi brate, zasto ne mogu da udjem na igricu sa ovim mojim accauntom? Pise da obrisem catch i cookies ako koristim IE ali ja koristim chorme i opet nece... Cak ni posle brisanja kukija

  9. #189
    Guest

    Default

    evo ja cu ti odgovorim, zato sto moras da promenis sifru jer je bio neki hakerski napad valjda proslu rundu

  10. #190
    Guest

    Default

    Zaboravio sam koji mi je mail na ovom nalogu, imao sam ih preko 100, ko ce zapamtiti

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •