Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 56
  1. #41
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Cu tot respectul pentru aceasta discutie si pentru parerile voastre, daca veti continua cu insultele voi fi nevoit sa inchid topicul.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  2. #42
    Guest

    Default

    PS felicitari nssc top 4
    wsk ban > el ia crescut pe asela si pe turci...so u have luck
    [21.36.12] Vash: tell me something u up asela account and brothersstyle ?? (think)
    [21.36.30] wsk: yes
    [21.36.32] wsk: asela
    [21.36.35] wsk: 3kk my stats
    [21.36.36] wsk: tukey
    [21.36.38] Vash: only asela ??
    [21.36.39] wsk: 1kk

  3. #43
    Guest

    Default

    Nu e top4 , e top6 ..

  4. #44
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nssc View Post
    Nu e top4 , e top6 ..
    te uiti la ce am scris eu mai sus ??wsk ban, dar inainte de asta lea dat 3kk lui asela si 1kk la turci din skillu lui deci o sa ia ban pentru dirty stats

  5. #45
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Vash View Post
    te uiti la ce am scris eu mai sus ??wsk ban, dar inainte de asta lea dat 3kk lui asela si 1kk la turci din skillu lui deci o sa ia ban pentru dirty stats
    Si eu ti-am zis ca nu cred asta .. E evident ca le-a dat , s-a vazut clar dar nu decid eu sau tu daca iau ban .

  6. #46
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nssc View Post
    Si eu ti-am zis ca nu cred asta .. E evident ca le-a dat , s-a vazut clar dar nu decid eu sau tu daca iau ban .
    Cum sa mai zis 1,2,3 atacuri nu inseamana donatie dar 1kk la o echipa si 3kk la alta e donatie hai poate ai si u noroc

  7. #47
    Guest

    Default

    Nu se agita nimeni , stai calm )) ... E bine si asa , nu ma astept sa ne ajute vreun admin .. astea le vezi doar la cei din alte tari .

  8. #48
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nssc View Post
    Nu se agita nimeni , stai calm )) ... E bine si asa , nu ma astept sa ne ajute vreun admin .. astea le vezi doar la cei din alte tari .
    Admini ?? / faci vreo referire la kirk ?? ahahaha stai calm ca daca este cv in in neregula cei din abuse vor rezolva, mai bine incepe la trimis tickets ahahahah

  9. #49
    Guest

    Default

    Nu ma refer la Kirk .. Ma refer la admini in general .

  10. #50
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Vash View Post
    Dupa cum am spus anterior Nicu e mai adecvat decat mine, acea mica idee de acum ceva timp a trecut dupa ce am vazut niste detalii despre crew.
    Degeaba tot insistati ca daca au dat afara 2 membri crew din Romania or sa caute altii tot Kirk si Serban or sa ramana, cat despre altii ce nu vor sa intre un "alt" membru NN tin sa zic ca nu are nici o treaba poate nssc o fi el bun, dar are activitate mica pe chaturi.
    decat sa scrie ca prostu (tu) doar pentru a spera la un post in crew, mai bine tace

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •