Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 29 of 33 FirstFirst ... 192728293031 ... LastLast
Results 281 to 290 of 325

Thread: Strategii

  1. #281
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by R0MANIA View Post
    in cazul in care se scoate faza cu milk de la spital provocam nn-ul sa vedem ce si cum se descurca ei fac 6kk din vapoare si inca 1kk skill si e top 3 100% :> hai bafta all ne auzim next sa vedem ce si cum :P
    ce vrei sa dovedesti prin simplu fapt ca imi copiezi numele ? pe voi va batem si daca ne apucam in ziua 100 , v-am mai batut in 32 asa !

  2. #282

    Default iar vb prostii ?

    incearca sa te interesezi cine a jucat in 32... si cum sa jucat nu te mai grabii cu afirmatzi proaste (robotule) ... fara milk robotzeii se simt si fac gura dar vedem noi next daca se scoate milku

  3. #283
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by COMMANDO View Post
    incearca sa te interesezi cine a jucat in 32... si cum sa jucat nu te mai grabii cu afirmatzi proaste (robotule) ... fara milk robotzeii se simt si fac gura dar vedem noi next daca se scoate milku
    ahahaha marele hunter...defapt tot la milk ajungi si tu, la inceputul fiecarei runde dai milk ca sa poti vana, si nu 3-50k... ci vreo 4-600... si iti trebuie jumate de runda ca sa o faci cu 2/4 pers, deci lasa-o mai moale cu "robotule" ca nici tu nu esti altfel.
    Ai uitat ca singura medalie pe care ai "castigat-o" fost tot cu ajutorul a 2 persoane din noname si cu skill cumparat tot de la ei ??

  4. #284
    Guest

    Default

    ba da pe mn nu ma lamureste nimeni cu strategia aia?))

  5. #285
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by R0MANIA View Post
    in cazul in care se scoate faza cu milk de la spital provocam nn-ul sa vedem ce si cum se descurca ei fac 6kk din vapoare si inca 1kk skill si e top 3 100% :> hai bafta all ne auzim next sa vedem ce si cum :P
    Banuiesc ca e vorba de "scosul" skill-ului cumparat de la spital. In acest caz, nu stiu daca va mai juca cineva. Dar daca voi tot repetati obsesiv aceasta posibilitate, cei din TCCrew vor crede ca asta va doriti si o vor face. Sa va vad atunci daca veti mai avea chef de aceasta polemica
    Apropos, aici se dadea cu parerea despre strategii. Faceti un efort si limitati subiectul discutiei doar la asta. In caz contrar, mi-e teama ca voi citi iarasi celebra nedorita expresie "topic inchis"...
    Toate cele bune!
    Last edited by SadAngel; 09-24-2010 at 02:30 AM.

  6. #286
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by wanted4murder View Post
    ba da pe mn nu ma lamureste nimeni cu strategia aia?))
    inca nu s-a implementat !!!!!!!!!!!!!!! asteapta sa inceapa noua runda sa vedem cum sta treaba

  7. #287
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    inca nu s-a implementat !!!!!!!!!!!!!!! asteapta sa inceapa noua runda sa vedem cum sta treaba
    Nici nu o sa fie "implementata", deocamdata.

  8. #288
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Sp00kYn1 View Post
    Wai,in primul rand faci 2 ganguri de 75 cu 200 de mil (pana in ziua 18-20) pe urma dai milk simultan pe ambele ganguri la 300 skill (intel forta tole carisma) asta pana in ziua 30 max.Scoti 2 mil skill,pe urma bagi jumatate pe main (aprox 1kk intel) cumperi cladiri si il scazi la loc.Mai apoi dai ac cu inca 70 de iepuri..Pana termini astia 70 vine si urmatoarea spargere DF parca.Dai df cu inca 80 de iepuri si faci iar 2 ganguri de 75 si le dai milk.O sa ai aprox 4kk skill cu ajutorul careia muti skill pe alte 150 de conturi (intel) 50-100-150-200k cumperi cladiri si ii lasi sa produca cel putin 50 de zile de crims.Intre timp dai pf si mai cresti 150 de iepuri carora le dai milk iar apoi bagi skill maxim pe main (pana la spital) urmand sa fie pe main vreo 4kk intel.Pe urma te apuci de iepurii aia pe care ai bagat skill ca sa produca fabricile iar daca ai noroc sa poti sa ii seci dand milkuri la 300-500 skill esti dat dreaq.Daca respecti toate indicatiile de mai sus te alegi cu un top1 inter :> Na k am dat din casa
    Eu sunt mai nou in joc si as avea 3 intrebari...

    1.tu aici vorbesti doar de 150 de conturi sau de mai multe ? vad ca zici " mai cresti inca 150"
    2.cum faci 2 milioane skill numai din milk pana in ziua 30?
    3.contul principal participa si el la spargerile de la inceput sau nu ? ...scuze pentru post dar nu prea am inteles cum ai explicat mai sus ) , eu am mai jucat crims acum vreo 4-5 ani si atunci dadeai doar ac...

  9. #289
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by plastikmann View Post
    Eu sunt mai nou in joc si as avea 3 intrebari...

    1.tu aici vorbesti doar de 150 de conturi sau de mai multe ? vad ca zici " mai cresti inca 150"
    2.cum faci 2 milioane skill numai din milk pana in ziua 30?
    3.contul principal participa si el la spargerile de la inceput sau nu ? ...scuze pentru post dar nu prea am inteles cum ai explicat mai sus ) , eu am mai jucat crims acum vreo 4-5 ani si atunci dadeai doar ac...
    ce explicase sp00ky e o munca de echipa , nu pentru un singur om

  10. #290
    Guest

    Default

    am inteles ca e munca de echipa ca doar nu stau sa joc eu singur de nebun cu sute de conturi dar vroiam raspunsuri la intrebrile alea

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •