Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Guest

    Default Bilety i ich regeneracja

    Mam bardzo istotne pytanie - założyłem sobie konta, po starcie edycji odpaliłem każde po kolei i zostawiłem, byłem pewien że bilety będę dostawał normalnie każdego dnia tc. A tu klops, nie dostałem za pierwsze 2 dni... może mi ktoś wyjaśnić dlaczego? ;/ Czy trzeba wykorzystać na każdym koncie jeden bilet żeby potem się odnawiały? Jeśli nie to co jest nie tak?

  2. #2
    Guest

    Default

    no to się spaliłeś ;] nie można mieć kilku kont, powinieneś dostać bana ;]

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kowcyk15 View Post
    Mam bardzo istotne pytanie - założyłem sobie konta, po starcie edycji odpaliłem każde po kolei i zostawiłem, byłem pewien że bilety będę dostawał normalnie każdego dnia tc. A tu klops, nie dostałem za pierwsze 2 dni... może mi ktoś wyjaśnić dlaczego? ;/ Czy trzeba wykorzystać na każdym koncie jeden bilet żeby potem się odnawiały? Jeśli nie to co jest nie tak?

    Tak na każdym koncie musisz wykorzystać co najmniej 1 bilet żeby ci dochodziły nowe każdego dnia.

    Quote Originally Posted by Kondom159 View Post
    no to się spaliłeś ;] nie można mieć kilku kont, powinieneś dostać bana ;]
    Można mieć ile kont się chce

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by ZimbawE View Post
    Tak na każdym koncie musisz wykorzystać co najmniej 1 bilet żeby ci dochodziły nowe każdego dnia.
    Jesteś w błędzie. Jeżeli nic nie zmienili to wystarczy wbić w zakładke "klub nocny" i nie musisz wchodzić do klubu żeby bilety zaczęły Ci dochodzić.

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by 14joker View Post
    Jesteś w błędzie. Jeżeli nic nie zmienili to wystarczy wbić w zakładke "klub nocny" i nie musisz wchodzić do klubu żeby bilety zaczęły Ci dochodzić.

    sorrka mój błąd masz racje wystarczy wbić w zakładkę "klub nocny"

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kondom159 View Post
    nie można mieć kilku kont;]


    .... .....

    omg...

    Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd ? Czy może naprawde tak myślisz ?
    Last edited by Nizari; 10-03-2010 at 03:43 AM.

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ZimbawE View Post
    sorrka mój błąd masz racje wystarczy wbić w zakładkę "klub nocny"
    szkoda że nie wiedziałem tego na początku edycji, no ale trudno - 48 biletów na każdym koncie poszło się rypać, czasem bywa i tak Dzięki za odpowiedź, będę pamiętał o tym w następnych edycjach które będę grał (już po maturce) ;p A co do pana który stwierdził że nie można mieć kilku kont to wystarczy spojrzeć na top200 - od razu się rozjaśni panu w głowie

  8. #8
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    48

    Default

    wiec po co pytanie czy mozna? skoro sam sobie odpowiedziałes

  9. #9
    Guest

    Default

    a czy ja się pytam czy można?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •