Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
  1. #1
    Guest

    Default jak uniknąć bana na wpólnym IP

    Witam. Szukałem podobnego tematu ale bez skutku. Dręczy mnie pytanie, jak uniknąć bana w przypadku grania na wspólnym IP (kafejki, akademiki, stancje, mieszkania). całkowicie rozumiem regulamin że można grać na 1 koncie, ale w przypadku sieci akademickiej nie ma możliwości w jakiś sposób tego uniknąć. dlatego proszę o odpowiedz:
    1. czy dostaniemy bana gdy jesteśmy w 1 gangu?
    2. czy dostaniemy bana w przypadku areny 1vs1?
    3a. czy dostaniemy bana gdy ktoś z innego gangu bedzie brał udział w ataku na inny gang w którym jest inny gracz logujacy sie na tym samym ip?
    3b. czy dostaniemy bana gdy ustawie atak na znajomego ktory nie jest w gangu?
    4. czy przypadkowe starcie w klubie tez oznacza bana? (czerwony kontakt, bez zastanowienia atak.. BAN)

    serdecznie pozdrawiam.

  2. #2
    Guest

    Default

    Nie unikniesz mimo ticketow. Dostaniesz bana z automatu a potem bedzie 0 odpowiedzi ze strony Abuse a do polskiego supprotu nie ma sensu pisac. Mam podobny problem gdyz gram z bratem na poczatku edy wyslalem informacje na jakich kontach bedziemy grac (mowa o 2 kontach) przed samym koncem edy kiedy brat robil sparowke i oddal mi staty prawdopodobnie dostalem bana z automatu albo komus to nie pasowalo i cos napisal do naszego zjebanego polskiego supportu. Konczy się edycja a nie dostalem na chwile obecna zadnej odpowiedzi. Stwierdzilem ze koncze grac gdyz to juz 2 edycja gdzie konczy sie to banem wiec nie ma sensu. Powodzenia! moze sie tobie uda

  3. #3
    Guest

    Default

    czyli w przypadku braku jakichkolwiek powiazań można uniknąć bana? bo tez pewnie nie jestes pewien czy dostales za tego spara czy ogolnie automat sobie przypomnial ze konczy sie eda i trzeba dobrych pobanowac zeby ktos z "rodziny" wygral..

  4. #4

    Default


    Granie z jednego IP na więcej niż jednym koncie nie jest zabronione regulaminem. Radzę jednak unikać interakcji pomiędzy kontami lub transferowania stat, wszystkiego co może wiązać się z czerpaniem wzajemnych korzyści.
    Mamy narzędzia na podstawie których oceniamy czy mamy do czynienia z "sąsiadami logującymi się z jednego IP" czy multikontami, ale jak się domyślasz nie będę mówić o szczegółach.
    Jeśli to nie są dwa lub więcej kont jednej osoby, to z reguły na wspólnym IP się poprzestaje. Mam nadzieje, że to w wystarczający sposób odpowiedziało na Twoje pytanie.
    Pozdrawiam
    It didn't happen.

  5. #5
    Guest

    Default

    Mamy narzędzia na podstawie których oceniamy czy mamy do czynienia z "sąsiadami logującymi się z jednego IP" czy multikontami, ale jak się domyślasz nie będę mówić o szczegółach
    ja wiem za co dostałem i wiem że słusznie.

    bardziej chodzi mi o to że:
    Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 16112212, 16125681, 16126811, 16126823, 16126827, 16126834, 16085359
    moje konta to MBM, dario1, PiekielnySamuraj, JestemLegionem a o pozostałych nie mam pojęcia kto to i co to.
    dlatego założyłem ten temat. bana dostałem po tym jak znajomy z gangu zalogował sie na jedno z kont żeby sprawdzić statystyki. de facto nie zaszło multikonto a zablokowani mogli zostać uczciwi gracze.

    Granie z jednego IP na więcej niż jednym koncie nie jest zabronione regulaminem. Radzę jednak unikać interakcji pomiędzy kontami lub transferowania stat, wszystkiego co może wiązać się z czerpaniem wzajemnych korzyści.
    a żeby rozwiązać wątpliwości faworyzowania znajomych przez administratorów, proszę (jeśli jest możliwość) o zdradzenie informacji jaki okres wstecz automat sprawdza logowania. czytałem, że były sytuacje że na koniec edycji sypią się blokady na TOP graczy. nie wiem czy są uczciwi, ale jeśli chociażby ktoś komuś konto założył to już nastąpi wspólne IP, i co, po miesiącu może nastąpić ban?

    PODSUMOWUJĄC:
    Granie na wspólnym IP nie jest zabronione.

    tylko trzeba jeszcze dokładnie określić czego trzeba unikać żeby nie dostać blokady, albo z drugiej strony.. co to tak naprawdę jest MULTIKONTO w TC

  6. #6
    Guest

    Default

    ban to ban :d oni reszte maja głeboko w pupie

  7. #7
    Guest

    Default

    ruszyła nowa eda na becie. tam tez leca tak bany za wspolne ip?

  8. #8
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Tonik to żaden moderator
    Posts
    29

    Default

    dzień dobry, chcesz wiedzieć co to multi? multi jest wtedy kiedy jeden gracz ma kilka kont, zwykle robione jest to w celu uzyskania większych korzyści oraz braku ryzyka związanego ze współpracą z innymi graczami ;] multikonto to nie jest definicja kilku kont na jednym ip, multi może być nawet wtedy kiedy jeden gracz ma kilka kont na różnych ip ;] miłej zabawy, od teraz jesteś uświadomiony

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MateuszK View Post
    multi jest wtedy kiedy jeden gracz ma kilka kont, zwykle robione jest to w celu uzyskania większych korzyści oraz braku ryzyka związanego ze współpracą z innymi graczami ;] multikonto to nie jest definicja kilku kont na jednym ip, multi może być nawet wtedy kiedy jeden gracz ma kilka kont na różnych ip ;]
    tak teraz już wiem. powinno sie chyba uregulować tą kwestie regulaminem.
    co do "ZWYKLE ROBIONE". na 1IP może być kilka kont z tym, że nie można wykonywać żadnej interakcji miedzy nimi.
    tylko że jednym z problemów jest także przyznawanie banów przez automat. on zobaczy ze graja 2konta na ip i lipa. mimo ze nie maja zae soba nic innego wpolnego.

    ehhh nie ważne. od piątku wszystkim życze żeby nie musieli pisać do ABUSE
    Last edited by mbm; 11-01-2012 at 08:53 AM.

  10. #10
    Guest

    Default

    pokazalem dzisiaj bratu the crims, zrobilem mu konto i sobie gramy gramy i dostalismy bana
    uprzedam ze zadnej interakcji miedzy naszymi kontami nie bylo, on gral swoje, ja swoje, na jednym komputerze

    Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 10870061, 16146144

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •