Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 62
  1. #51
    Guest

    Default

    Hai sa vedem si runda asta ce steag romanesc ajunge in top5 inter :P hantarii? )

  2. #52
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    cfrist tu nu vorbi ca nu esti in masura .

    sh0b0lane tu uiti cine te-a ajutat sa duci contu ala in 6kk ?
    oricum nu inteleg care e problema ? am zis clar si raspicat ca RA a fost cea mai buna echipa romaneasca , care conta odata .

    Acum nimeni nu ne poate invinge sa va intre bine in cap tuturor !
    Tu ai uitat cate ga-uri ai dat cu mine? Si ca puteam sa mut skillul cu oricine altcineva...doar ca plangeati ca vreti top5? Sa stii ca mi-a parut rau apoi ca n-am mutat skillul cu contul lui mastocanu. De la voi am primit doar un sut in cur si 100 000 000 de weed la un vapor. Voi ati mers cu mine la toate ga-urile importante din runda aia...si nu pentru ca as fi avut nevoie de voi.
    Sau ca runda asta scria sp00ky pe strada ca va bagati voi (sau gay-ul ala mic care-mi cerea 10 k skill sa poata sa se joace si el - avea el niste planuri, dar sa nu uite ca m-am nascut inaintea lui) coada si nu iau eu 1 ro?

    Pot sa o iau si eu invers. De cand ma joc eu nu joaca nimeni? Sau altii renunta pe parcurs? Crezi ca eu m-am apucat runda asta stiind ca nu jucati voi (cretineilor), m-am apucat in speranta c-o sa jucati.

    Oricum, cat eu o sa joc pentru un cont la top...voi n-aveti nicio sansa sa iesiti in fata mea.

  3. #53
    Guest

    Default

    ai zis ca-mi faci praf profetia mea "cum ca nu mai ia nimeni top1 inter , sau cel putin 3" si ai facut fix pula , locu 6 inter , felicitari pentru locul 6 .

    puteai sa bagi prin mastocanu ? de ce n-ai bagat ... aaa de frica sa nu iti traga teapa ... sh0b0lanee nu mai joaca toti prostii care donau tot timpul la RA !! trezeste-te

  4. #54
    Guest

    Default

    Numai ca tu nu mai reprezinti romania... esti obisnuit cu alte steaguri,precum tiganii .

  5. #55
    Guest

    Default

    Esti idiot amice, am donat din skillul meu in speranta ca vom putea face un cont care sa-l bata pe olympic. Mie nu prea imi pasa de top5. Cum ramane? Vii si runda urmatoare sa-ti dau 10k?

    Nu mi-era frica de teapa, era si Ares acolo. Doar ca ne-am inteles bine runda aia si am colaborat, era pacat. Si m1ha1nho...tiesto a donat tot din cauza ca eram eu pe 1 loc, daca nu eram eu acolo erati pe 6 (dar la logica ta ce ciutan ce sa-ti cer?)

  6. #56
    Guest

    Default

    ia gata cu cearta !! shh ca incepe runda

  7. #57
    Guest

    Exclamation ati cam luat-o pe aratura *domnilor politicieni*:))

    Felicitari HA si celor de pe locul 5 inter la kills
    Mai concret ati cam deviat de la subiect.Oricum ati demonstrat fiecare cat va duce capul si de ce sunteti in stare, cativa dintre voi ati fi buni in politica

  8. #58
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sh0b0lanu View Post
    Esti idiot amice, am donat din skillul meu in speranta ca vom putea face un cont care sa-l bata pe olympic. Mie nu prea imi pasa de top5. Cum ramane? Vii si runda urmatoare sa-ti dau 10k?

    Nu mi-era frica de teapa, era si Ares acolo. Doar ca ne-am inteles bine runda aia si am colaborat, era pacat. Si m1ha1nho...tiesto a donat tot din cauza ca eram eu pe 1 loc, daca nu eram eu acolo erati pe 6 (dar la logica ta ce ciutan ce sa-ti cer?)
    Ideea era că eu i-am zis lui alex să nu doneze chiar dacă eram pe 6, pe mine nu mă interesa locul 5, m-a interesat să nu iei tu #1 cu steag italia. Că a ieşit top 5 că a donat Tiesto (nu tb. să iti mulţumesc ţie că a donat Tiesto) este altceva.

    Mai uşor cu jignirile sau cu vorbele tâmpite, nu vorbeşti cu vreun sclav de-al tău.

  9. #59
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by wum1ha1nho View Post
    Ideea era că eu i-am zis lui alex să nu doneze chiar dacă eram pe 6, pe mine nu mă interesa locul 5, m-a interesat să nu iei tu #1 cu steag italia. Că a ieşit top 5 că a donat Tiesto (nu tb. să iti mulţumesc ţie că a donat Tiesto) este altceva.

    Mai uşor cu jignirile sau cu vorbele tâmpite, nu vorbeşti cu vreun sclav de-al tău.
    Nu uita, dupa conceptia ta, ai fost sclavul meu. Nu incerca sa pari mai inteligent decat esti.
    Cat despre romani, m-am convins dupa runda aia ca nu mai meritati nici macar un os. D-aia joc cu strainii, d-aia ii ajut...va veni o runda cand voi culege toate roadele. Si runda aia va fi una in care va juca uber echipa voastra de cretinei. Ti-a mai zis-o si rechinul. Doar perseverenta ti-a intrecut prostia.

  10. #60
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sh0b0lanu View Post
    Nu uita, dupa conceptia ta, ai fost sclavul meu. Nu incerca sa pari mai inteligent decat esti.
    Cat despre romani, m-am convins dupa runda aia ca nu mai meritati nici macar un os. D-aia joc cu strainii, d-aia ii ajut...va veni o runda cand voi culege toate roadele. Si runda aia va fi una in care va juca uber echipa voastra de cretinei. Ti-a mai zis-o si rechinul. Doar perseverenta ti-a intrecut prostia.
    Chiar dacă nu recunoşti, tu trăieşti pe jocul ăsta şi pe micul tău blog. De ce eşti ipocrit?

    Cât despre rundă, imi place că te pui la mintea uber cretineilor, probabil că eşti mai jos ca ei. Degeaba te dai isteţ, eşti un commando la puterea 2a.
    bbye

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •