Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Guest

    Default Rabunek z Psiarnią na karku!

    Witam!

    Zacząłem grać w TheCrims i chciałbym się dowiedzieć jednej rzeczy , a więc :
    w zakładce Rabunek pojawił mi się komunikat : Policja urządziła obławę w mieście, miej się na baczności! Jeśli zdecydujesz się wykonać skok w tej chwili są małe szanse jego powodzenia, mogą Cię złapać zanim jeszcze będziesz miał okazję do jego wykonania. . I Teraz moje pytanie : Czy mogę wtedy atakować bo nie chce mi się czekać pół dnia aż to minie , jeśli mogę to na jakie Skoki.

    Jeśli był już taki temat to z góry Przepraszam.
    Pozdrawiam PendulumHQ

  2. #2
    Guest

    Default

    Możesz napadać tylko musisz sie liczyć z tym że Cie mogą złapać i wtedy lecą Ci staty i siano

  3. #3
    Guest

    Default

    Dzięki za info. Dziś próbowałem atakować i z tego co widzę , to można atakować tylko te budynki/rzeczy/osoby które jesteśmy w stanie , nie poleca się atakować wyższych nade swoje możliwości.

  4. #4
    Guest

    Default

    z tego co wiem to jak jest oblawa staty ani siadno nie tracimy tylko tyle ze pierdel.

    pozdro

  5. #5
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    A ja sobie pozwolę zapytać, gdyż nigdy nie testowałem:

    Zakładając ,że mamy staty kilkukrotnie większe niż wymagane - czy możliwe jest wówczas niepowodzenie skoku podczas policyjnego najazdu?

    Bo jeżeli tak to oznaczało by ,że to czynnik losowy Trochę lipa.
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by xDanseMacabrex View Post
    A ja sobie pozwolę zapytać, gdyż nigdy nie testowałem:

    Zakładając ,że mamy staty kilkukrotnie większe niż wymagane - czy możliwe jest wówczas niepowodzenie skoku podczas policyjnego najazdu?

    Bo jeżeli tak to oznaczało by ,że to czynnik losowy Trochę lipa.

    Nawet majac 1kk stat mozesz wpasc na FK ale nie tracisz stat ani $ i do pierdla chyba idziesz na 6 albo 12h nie pamietam

  7. #7
    Guest

    Default

    ups przepraszam za pomylke i dziekuje za sprostowanie

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •